reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

kiedy spacerówka

niteczka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kiedy waszym zdaniem należy zmienić wózek głeboki na spacerówkę. Mój mały ma już 5 miesięcy, jest bardzo ciekawy świata, ale nie wiem czy to nie za szybko na zmianę wózka.

reklama

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
my już zmieniliśmy, bo nam ukradli, więc nie było sensu kupowac znów głębokiego, najczęściej Maja leży albo jest w pozycji półleżącej, ale czasami tak sie próbuje wychylać, że az zaczyna płakać ze złosci, to wtedy muszę ja posadzic,

Asik i Julia

sierpień 2007
Rozwiązania
0
Witaj Niteczka
My już 3 tygodnie jeździmy w spacerówce.Mamy taką z 3 pozycyjnym oparciem ale narazie jeździmy tylko na płasko lub pólleżąco.

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
My jeszcze jeżdzimy w gondoli ale juz na dniach bedzieny wymieniac na spacerówke

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
ja też zaraz przechodzę na spacerówkę :) kupiliśmy taką która ma 5 regulacji oparcia :) więc można praktycznie od początku wozić w takim wózku dziecko :)

estenskar

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
my tez juz jezdzimy w spacerowce. mamy taka z regulacja oparcia i maluszek jest w pozycji lezacej albo pollezacej.

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Ja zmieniłam jakiś tydzień temu gondolkę na spacerówkę. Adaś lubi sobie w niej posiedzieć, ale zwykle kładę go na półleżąco a jak śpi to na leżąco (jest 5 pozycji). A teraz kupiłam nową, lżejszą, na dniach powinna przyjść z allegro.

AsiaM

mama czterech córek
Rozwiązania
0
Nasza gondolka była króciutka, więc już od miesiąca jeździmy spacerówką, która ma płynną regulację oparcia, reguluje się takim paskiem, można ustawić pod dowolnym kątem oparcie, więc Ali jest wygodnie. Czasem siedzi, a czasem leży i śpi

Ciapaczek

Rozwiązania
0
Małgosia też już wysiadła z gondolki i jeździ w "dużej" spacerówce, ale myślimy o kupnie na ciepłe miesiące dobrej parasolki z siedzonkem rozkładanym do poziomu.

reklama

madziunia

mama Danielka i Kubusia
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
my w spacerówce zaczęliśmy jeździć dopiero dzisiaj ,ale powiem szczerze, troche mi szkoda,że Kubuś juz nie mieści sie w głębokim wózku - ale te dzieci szybko rosną ::) :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry