reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów na "DO WIDZENIA" :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

First BIKE Ania

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2011
Postów
224
I tak upłynęło nam pięć tygodni... Nie chce mi się wierzyć, że to już
biggrin.gif

Ale nic dziwnego... Pochłonięci naszą pasją nigdy nie zauważamy upływających godzin.
biggrin.gif

Tym bardziej miło mi było dzielić ją z Wami.

Cieszę się, że tak wiele osób odwiedziło nasze forum i wzięło w nim udział. Mam nadzieję, że podobała Wam się nasza propozycja i że mogliście się dzięki niej sporo dowiedzieć na temat fenomenu rowerków biegowych. Mam nadzieję że przekonałam Was, że jest to idealna propozycja dla Wszystkich małych już dwuletnich szkrabów. Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania - piszcie do nas:info@firstbike.pl
lub bezpośrednio do mnie: anna.grzybek@firstbike.pl
Z ogromną przyjemnością odpowiem na Wasze pytania
biggrin.gif


Poza tym cieszę się, że nasz wątek testowy będzie nadal aktywny! Sprawdzajcie co słychać u maluchów, które dopiero niecały miesiąc temu nauczyły się jeździć na rowerkach biegowych: TESTY rowerka biegowego First BIKE. Opinie, relacje, komentarze.

Odwiedźcie też naszą stronę First BIKE
Zapraszam szczególnie teraz.
Zobaczcie co specjalnego mamy dla Was na okres świąteczny.
Naprawdę warto tam zajrzeć!
biggrin.gif


Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

Ania Grzybek
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry