reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub mam małych alergików

Heloł pikne :-)

sorki, nie wiem co sie dzieje ... mam mega zaległosci :sorry2: .. wybaczcie :-)

alergia Dawidka poki co siedzi gdzies po kątach pochowana ;-) albo trafiliśmy na dobry lek ... tym razem został zmieniony na Xyzal - 18 sierpnia kontrola :tak:
ale za to u mnie alergia poszla na całego ... od 3 miesiecy mam zatkany nos, łzawienie oczu i ogolnie bleee :sorry2: ... ale co tam ... byle do zimy :-D;-)

Rubi kurcze Ty juz całkiem prawie na wylocie ... ależ ten czas zleciał :-)

Fredzik :-)

i reszta ... muahhh wielkie :-)
 
reklama
Założyłam aż cały nowy wątek, ale jakoś nie widzę ruchu :-(
Z rodzicami z atopowe-zapalenie i z parentingu myślimy o powołaniu stowarzyszenia atopików, żeby mieć dostęp do wiedzy i móc lepiej pomagać naszym dzieciaczkom. Co myślicie na ten temat, musimy mieć 15 chętnych, żeby móc zarejestrować "organizm prawny". ZAPRASZAMY! :tak:
 
Moniqa ;-) gdzies Ty sie podziewala???

nie mow mi ze na wylocie bo potrzebujemy jeszcze 2-3 tygodni ;-) wczesniej sie absolutnie na rozpakowanie nie zgadzam:no::no::no:

my do kontroli mielismy isc za 5 tygodni ale w miedzyczasie jasiek raz mial antybiotyk a teraz chyba ma drugi raz 3-dniowke.... od soboty mial goraczke a teraz wysypke ma na nogach i raczkach.... musimy znow odczekac z testami i prowokacja :wściekła/y::angry::no:
jak tak dalej pojdzie to go 18-tka zastanie z nie sprawdzimy czy alergia sobie poszlaaaaa :-D:tak:;-)
 
Moniqa ;-) gdzies Ty sie podziewala???

nie mow mi ze na wylocie bo potrzebujemy jeszcze 2-3 tygodni ;-) wczesniej sie absolutnie na rozpakowanie nie zgadzam:no::no::no:

my do kontroli mielismy isc za 5 tygodni ale w miedzyczasie jasiek raz mial antybiotyk a teraz chyba ma drugi raz 3-dniowke.... od soboty mial goraczke a teraz wysypke ma na nogach i raczkach.... musimy znow odczekac z testami i prowokacja :wściekła/y::angry::no:
jak tak dalej pojdzie to go 18-tka zastanie z nie sprawdzimy czy alergia sobie poszlaaaaa :-D:tak:;-)
Starszak wie co robi:tak::tak: teraz sie wychoruje a jak będzie miał rodzeństwo to będzie zdrowy żeby nie zarażać maleństwa;-);-).
Jak byś prowokacji nie miała to pewnie zdrowy by był:-):-) ot taka mała złośliwość chorób...
 
prowokacje to ma Jasiek :-):-):-)
najpierw robimy mu testy z krwi na obecnosc p/cial a potem bedziemy go pasc bialkiem krowim i obserwowac :-):-):-)
 
Witajcie kochane! :-)
Chciałam się dopisać do waszego wątku, i mam nadzieję że mnie przyjmiecie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Jestem majową mamusią, u mojego synka wykryto skazę białkową, nadal karmię piersią więc same wiecie co to oznacza...dieta.... :baffled:
Przewertowałam internet w poszukiwaniu informacji co mogę jeść, czego nie, znalazłam jakieś przykładowe przepisy zarówno dla mnie jak i potem dla mojego dzieciątka (gdy będzie czas na rozszerzenie dietki u niego).
W miarę upływu czasu jest mi już łatwiej psychicznie ;-) choć na początku miałam straszną traumę :shocked2: nie miałam się kogo poradzić, tylko forum mi zostało...teraz wiem że sobie poradzę i że zrobię wszystko by jak najdłużej karmić synka dydolkiem :-D

no to tyle wstępu o mnie.....
pozdrawiam was bardzo serdecznie i życzę miłego weekendu :***
 
prowokacje to ma Jasiek :-):-):-)
najpierw robimy mu testy z krwi na obecnosc p/cial a potem bedziemy go pasc bialkiem krowim i obserwowac :-):-):-)

Wiem,wiem że to nie ty będziesz prowokować(a z drugiej strony......jakaś sesja na poczytnej rozkładówce;-)) tylko synek ma być "sprowokowany"...
Mam zasadnicze pytanie czy u 4 miesięcznego szkraba mogą pojawić się objawy ze strony układu oddechowego?? Już piszę o co mi chodzi.U koleżanki jadłam ciasto bez jajek na margarynie bezmlecznej z jabłkami i bananami o dodatku bananów zostałam powiadomiona jak pochłonęłam już 3 kawałki na 2 dzień Tina dostała małej wysypki i zaczęły "odrywać się jej uszy"-czyli że tak powiem norma niestety....ale zauważyłam też że ma sapkę wzięłam odglutownik i nic 0 suchy nosek po może godzinie mała w pozycji leżącej zaczęła łapać powietrze jak rybka.Chciałam jej coś odciągnąć z noska bo może się zapchał a tu d...a wszystko miała w nosku tak spuchnięte że nawet nie miałam jak nos suchy i zatkany na amen .Położyłam na ramieniu i w łazience zrobiłam "parówkę" po 5 mniutach bylo lepiej a po ok.15 jej przeszło ale strach miałam niezłego...czy to może być po tych pierniczonych bananach????
 
reklama
adusia ;-) wiem ze takie maluchy wysypka reaguja na alergeny wziewne ale czy na opak tez to tak dziala...? pojecia nie mam ale z alergiami wszystko mozliwe... najlepiej skontaktuj sie z alergologiem albo chociaz pediatra...
 
Do góry