reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

reklama
Dobry wieczór:-)

A u mnie dziś tak - waga o 0,2 kg w dół. malutko, ale jednak w dół;-) i tak super, biorąc pod uwagę, że przecież zwiększam limit kcal i ciągle ćwiczę. w tym tygodniu też nie zmieniam suwaka bo nie wiadomo jak to będzie za tydzień, takie wahnięcia minimalne moga byc w końcu w obie strony:tak: Tak więc zostaje jak jest. Wszystkie pomiary - brzuch, udo w górę, biodra -1cm. Chyba przybywa mi mięśniorków;-)

No...kalorycznie nie wiem jak tam bo nie policzyłam;-) Chyba pierwszy raz od nie wiem ilu dni;-) Ale napewno powyżej założonego limitu bo ciagle mi sie chciało jeść, nawet 3 plasterki sera żółtego mi wpadły po drodze:-p
Ale za to...znów zwiększyłam ilość brzuszków - dziś zrobiłam 240 + 48 min steppera + 125 powtórzeń ćwiczeń... No i sie zmęczyłam...
Jest 1.10 w nocy a ja muszę zrobić jeszcze rogaliki na jutro więc muszę chyba iść...a nie chce mnie się...fuck!!!

No i zgodnie z planem, jutro odpoczynek od ćwiczeń, jutro będzie ciacho i piwo, a co :-);-):tak::-D:rofl2:

AAAA, uciekam do kuchni:cool2:
 
Hej :-(
Wchodze dzis na wage.. i patrze.. 69,1 kg !!!!!!!!szok.. zapewne jednodniowy.. eh….. nie mogloby to tak lecieć w dól i w doł..

Toxicstar - mam nieskromne 175 cm :p
Al.szyszkowska – jak dla mnie robisz pokazna ilosc brzuszkow, powtorzen..naprawde!
Jolit@ - czyli dziala :-D ja zaczne chyba od jutra.. musze ten filmik jeszcze raz podejrzec, szkoda ze nie znalalam nigdzie takiej tabelki jaka mialam do 6weidera z kazdym dniem kolejno i iloscia powtorzen i serii..

u nas dzis goscie, maz gotuje, no nic znowu sie najem... ;-)
 
A ja nie umiem sie odchudzac!!! nigdy nie umialam...mialam juz 59 kg.ale sama nie wiem jak to zrobilam
Dzisiaj jak zobaczylam na wadze 64,6 to sie wkurwilam znowu :crazy: bo staram sie mniej jesc a waga leci w gore zamiast w dol...
Wlasnie dla 'poprawy' humoru najadlam sie zelkow...no i tak to ze mna jest :hmm:

Eh...w moim przypadku nic na sile,poczekam na wiosne i na slonce...to waga sama spadnie.
Oczywiscie nie mam zamiaru sie obrzerac tak jak przez ostatnie 3 miesiace..:-D ale tez nie bede obsesyjnie myslec o moich niechcianych 5 kilo ,bo mi przybedzie nastepne 5 jak bede za duzo myslec ;-)
 
Gaja23 wszystkiego najlepszego dla córci :-)
A torcik cudo :tak:

Pchełka tych 8 minutówek jest kilka na brzuch, na pośladki, na nogi, na ramiona i rozciągające.

Jolit@84 ja mnie też pierwszego dnia szyja bolała, ale to chyba dlatego że bardziej głową ciągnęłam bo chyba brzuch nie miał siły :baffled: Na drugi dzień mięśnie brzucha mnie bolały nawet jak siedziałam, a najgorzej było wstać z leżącego :rofl2:
Teraz po kilku dniach jest już lepiej.
Myślę, że jak się będzie codziennie ćwiczyć to efekty będą szybko.
Dzisiaj ćwiczyłam, choć zwykle w weekend odpuszczam. No ale te 8 minut zawsze znajdę ;-)

Mateuszkowa to super, że waga spada :tak:
A tutaj masz tabelki na 6 weidera Aerobiczna 6 Weidera - Ćwiczenia na mięśnie brzucha - Ćwiczenia odchudzające - Ćwiczenia

U mnie waga bez zmian, choć tak do końca to nie ufam tej mojej wadze bo chyba ma słabe baterie i zaczyna świrować ;-)

Jolit@84 zobaczysz waga w końcu zacznie spadać, tylko trzeba cierpliwości. Stopniowo też się przyzwyczisz do diety, tylko trzeba wejść w nawyk. No i nic na siłę, bo to bez sensu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jolit@ - oj jak ja bnym chciala tyle wazyc to ty.. ;-) ale dasz rade, wkoncu to kolko wzajemnej akceptacji ( adoracji ) ;-) i masz racje jak jest cieplo to jakos sie wiecej pije, mniej je i wiecej sie rusza!! wiec waga idzie w doooooool..
gaja23 - ale pyszny torcik.. owocowy? kakaowy ? pyszny pewno byl...... i sto lat.. :blink:
edysiek - dzieki kochana, na 6weidera tabelke mialam szkoda ze tabelki nie ma na 8abs... ;-):laugh2: co do wagi, boje sie ze jutro zobacze kilogram wiecej bo tak nieraz mam :/
toxicstar - no tak wysoka heh, ale sama wiesz ze nieraz ktos wazy duuuuuzo a nie wyglada wcale albo odwrotnie..

a teraz uciekam do gosci... ;-)
 
Do góry