reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolor oczu naszych maluszków

adas13 jak piszesz posta to pod okienikiem masz "dodatkowe opcje" znajdz w nich okienko "zarządzaj załącznikami" i kliknij tam i mozesz już wsawiać zdjęcia z np.kompa
 
reklama
moja mała ma nadal niebieskie, czasem nawt robią się granatowe
 

Załączniki

  • amelka.jpg
    amelka.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 147
mój antek ma narazie czarne ale w efekcie końcowym pewnie będą piwne jak u wszystkich moich dzieciaczków i u nas.moja córeczka julia urodziła się z czarnymi oczyma pół szpitala przychodziło to podziwiać ja miałam nadzieję że takie jej zostana niestety jak miała 7 m-cy zrobiły się piwne:happy:adam urodził się z granatowymi i jak miał 5 miesięcy zrobiły się piwne antek pewnie tez będzie miał piwne....... okulistka mi powiedziła że ciemny kolor oczu dłużej się kształtuje nawet do roku a kolor niebieski szary i zielony do 5 miesięcy:happy:ale jakie by nie były są dla nas najpiękniejsze:tak:
 
Na zmiane koloru oczu bedziemy musialy troche poczekac bo wiekszosc dzieci ma wlasnie granatowo- szare oczy. Ciekaw jakie bedzie mial Mikolaj- szaroniebieskie po ojcu czy zielono-brazowe po mamie ??:baffled:
 
Hubert ma wciąż niebieskie oczy. Ma 3,5 miesiąca. Wygląda to zabawnie, ponieważ oboje z mężem mamy brązowe oczy:)
 
Carolka no właśnie z tym zielonym to nie tak prosto jak wcześniej pisałam:-)To dość rzadkie oczka. A tak mi się marzą dla córci:rolleyes:
Kaemi dzieci ciemnookich rodziców mogą mieć jak najbardziej jasne oczka:tak:W drugą stronę byłoby dziwne tzn dzieci błękitnookich rodziców z czarnymi oczkami;-)
Zasady te dotyczą jednak " czystych barw"
Ja np mam oczy 3 kolorowe a mój M zielone z brązowym:confused:Dlatego oczka naszej Ani to wielka niewiadoma:-D
 
reklama
Fajny kalkulator, tylko nie wiem, jaki kolor oczu mam u siebie wpisać;-):-)
 
Do góry