reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

w privie ci pisalam zebys zwrocila uwage jaka to Euphoria. bo sa dwie. Euphoria i Euphoria Blossom. ta druga jest za ciezka i mi zupelnie nie pasuje i mnie odstrasza ten zapach. za to sama Euphoria mi sie podoba. nie jest to jeszcze ten jeden jedyny zapach ale podoba mi sie:tak: dodam ze zostala uznana przez meskie grono moich greckich znajomych;-):-p

wiem, że są dwie ale ja wąchałam tę zwykłą. Zdecydowanie nie dla mnie :no:
 
reklama
5. Krem, który ponoć likwiduje obwisy brzuszne, powinno się go zrobić w aptece na zamówienie, receptura czyniąca cuda to: 200 g lekobasy i 40 g urea.
Ponieważ ja mam zawsze nie po drodze do lekarzy kupiłam w aptece gotowy specyfik, nazywa się to SVR Laboratoires Xerial 30. Jest to krem z mocznikiem, ten mój ma za małe stężenie mocznika, bo tylko 30% a powinno być 40%.
Znajoma która stosuje ten krem robiony na receptę mówi, że on czyni cuda i kosztuje tylko około 5 zł. Likwiduje obwisłą skórę, poprawia biust, powoduje że rozstępy stają sie niewidoczne.
Ja na razie jestem w fazie eksperymentów:-p więc nie mam do końca swojego zdania.

edziu strasznie mnie to zainteresowało, bo ja mam straszne rozstepy na brzuchu, a z obwisła skora walcze juz z 2 lata i nic, poczytałam o tym i ten krem to on tylko pomaga w zniknieciu rostepow, taki skład jest przepisywany podczas leczenie luszczycy i zrogowacen skory, pomaga z znikaniu rozstepow ale jesli chodzi o skore to nie za bardzo pomaga...........skład masci to mocznik czyli urea i lekobasa czyli tzw. podłoze pod lek, wiec to mocznik własnie działa na zrogowacenia itp.

a moze działa?? a ta Twoja kolezanka straciła brzuszek dzieki temu??
 
edziu strasznie mnie to zainteresowało, bo ja mam straszne rozstepy na brzuchu, a z obwisła skora walcze juz z 2 lata i nic, poczytałam o tym i ten krem to on tylko pomaga w zniknieciu rostepow, taki skład jest przepisywany podczas leczenie luszczycy i zrogowacen skory, pomaga z znikaniu rozstepow ale jesli chodzi o skore to nie za bardzo pomaga...........skład masci to mocznik czyli urea i lekobasa czyli tzw. podłoze pod lek, wiec to mocznik własnie działa na zrogowacenia itp.

a moze działa?? a ta Twoja kolezanka straciła brzuszek dzieki temu??

Ja to wszystko wiem co napisałaś, można sobie o tym przeczytać w ulotce.
Moja koleżanka bardzo dużo schudła i powiedziała, że w ogóle nie ma obwisu na brzuchu dzięki temu robionemu kremowi. To samo jeśli chodzi o jej biust. Podobno ten krem z 40% mocznikiem przypisują dermatolodzy, ale rzadko bo jest za tani:sorry2:.

Jak ja kupowałam swój krem w aptece to były 2 do wyboru 30% i 50 % moczniku.
Farmaceutka powiedziała, że ten 50% to powoduje już łuszczenie skóry więc go odradza, szczególnie jak mam zamiar smarować nim biust.
Wybrałam ten 30% no i smaruję się:-p. Na razie trochę krótko, żeby cokolwiek powiedzieć.
Myślę, że jak ktoś nie będzie miał problemów ze zdobyciem recepty to chyba warto sprobować, zwłaszcza, że koszt tego robionego specyfiku jest żaden:blink:.
 
edziu tylko ja sie zastanawiałam w jaki sposób mocznik może takie rzeczy zdziałać i wydało mi sie to trochę dziwne dlatego spytałam, czy twojej koleżance ten krem pomógł...
jesli ma zredukowac rozstepy , co pewnie robi, bo tak pisze w ulotce, to ja musze sobie załatwic na to recepte, bo na ten krem robiony trzeba recepte, tak??
 
O kurde, elfik, jesteś wielka!!! :tak::tak::tak: Następnym razem jak będę biegła do Sephory wezmę ze sobą ściągę i zacznę od Waszych perfum :tak: Niezły jest też pomysł nenius z podpisywaniem karteczek- bo po obwąchaniu trzeciego flakonu zapachy mieszają się potem totalnie i ciężko zdecydować się na konkret. Świetnym sposobem jest też wąchanie kawy po każdym przetestowaniu perfum. Niweluje ona cały zapach i można zaczynać z kolejnym testerem. No, ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie przed półką z puszką tchibo :sorry2:

hihii ja jak pracowalam w sklepie to przyszla babka co sprzedawala perfumy
no i wziielo mnie by jakis sobie kupic
sztachalam sie tyle ze w koncu nic z tego nie wiedzialam i...babka dala mi kawe do powachania :-D:-D
faktycznie pomoglo i wybralam sobie fajny perfumik

Klaudia,Olivia dziekuje za odpowiedz w sprawie tej firmy ;-)
no nic zaryzykuje i wyprobuje cosik

jak przyjade do Polski to sie chyba od polek z kosmetykami nie oderwie :sorry2: zapasy porobie az do swiat
tylko kiedy bede w Pl ........
 
Wczoraj wpadłam na mexx woman i ... zakochałam się :cool2: Do tego stopnia, że musiałam je sobie kupić :sorry2:

A dorwałam je, bo były na mojej liście, chyba Asia je polecała.

Z innej beczki- w jakim kolorze tuszu do rzęs używacie? Czarnym, brązowym?
 
Wczoraj wpadłam na mexx woman i ... zakochałam się :cool2: Do tego stopnia, że musiałam je sobie kupić :sorry2:

A dorwałam je, bo były na mojej liście, chyba Asia je polecała.

Z innej beczki- w jakim kolorze tuszu do rzęs używacie? Czarnym, brązowym?

hihhi, ten zapach jest cuuuuudny.:cool2::cool2::cool2:
elfik tez go bardzo lubi:sorry2:

co do tuszu, ja używam czarnego Margaret Astor Air Max
16116.jpg

, ale ostatnio wpadłam na pomysł, ze kupić sobie grafitowy.....
 
A ja (po długich bojach hihihh ;-)) kupiłam ostatecznie


http://www.perfumy-perfumeria.pl/Hugo-Boss-Boss-Woman-90ml-W-16791.html#buynow
Hugo Boss Boss Woman, to kobieta z własnym niepowtarzalnym stylem. Silna, nowoczesna, pewna siebie. Zapach kwiatowo-owocowy, delikatny, słodki, świeży.
Otula ciało i pobudza zmysły.Jest jak powiew delikatności.

Skład:
Linia głowy - mandarynka, mango, kumquat, ananas, kiwi, mango
Linia serca - ylang-ylang, frezja, irys, passiflora
Linia podstawy - białe drzewo cedrowe, sandałowe drzewo, wanilia
Pojemność (ml): 90
Rok wprowadzenia: 2000
Typ: Perfumowana woda EdP
Rodzaj: Damskie

Jeszcze nie używałam, ale po obwąchaniu flakonika w perfumerii i w domu stwierdzam, że chyba bedzie ok :-)

co do tuszu to czarny, raz tylko miałam brązowo-czarny
 
reklama
Do góry