reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

używam prostownicy remington bardzo polecam koszt coś około 200,00

Prostownica do włosów Remington S 1031 3x Protection Sleek & Curl nie niszczy włosów i dodaje im blasku. Łączy optymalne funkcje modelowania z ceramicznymi waskimi płytkami pokrytymi turmalinem oraz teflonem, które przesuwają się po włosach zapewniając potrójną ochronę oraz efekt błyszczących włosów. Cyfrowy wyświetlacz temperatury zapewnia pełną kontrolę dostosowania temperatury od rodzaju włosów. Jest idealna do prostowania krótszych, delikatniejszych włosów oraz długich i tworzenia gęstszych, bardziej kręconych loków.

Kurna Kacha jaka reklama, jesteś lepsza niz ja :-D:tak::-p Jakbys conajmniej miala jakaś prowizję od sprzedaży :-D:-D:-D


Olivia na własnie gdzie fotka ??
 
reklama
więc moje najnowsze odkrycia:
-seria do twarzy soraya kuracja dotleniajaca, ja mam cere mieszaną i zawsze używałam kosmetyków matujących żeby sie nie swiecić i miałam z tym problem bo ta czesc twarzy ktora sie nie przetłuszczała po zastosowaniu tych kosmetyków zavzynała mis ie luszczyc np nos i czoło a teraz nic sie nie łuszczy, nic nie swieci
Mam z tego kremy do twarzy , tonic, mleczko i żel do mycia twarzy
312584780


312584781

i moje drugie odkrycie , tym razem zapachowe :-)
wiem ze juz o tym pisalyscie ale ja dopiero teraz sie zakochałam
311801628
 
Ja z tej kuracji dotleniającej uwielbiam maseczkę koralową. Dla mnie jest po prostu boska!!!!!!!!! Czasem ją zostawiam na buźce całą noc i rano mam gładziutką :tak:
 
Ja z tej kuracji dotleniającej uwielbiam maseczkę koralową. Dla mnie jest po prostu boska!!!!!!!!! Czasem ją zostawiam na buźce całą noc i rano mam gładziutką :tak:
No nie kupilam maseczki bo nie wiedzialam czy bedzie mi pasic ta seria- ale skoro polecasz to lece do drogerii :tak:
 
Elfiko, to może Ty mi doradzisz? Jaki powinnam kupić puder, żeby się nie świecić? Masz coś sprawdzonego? A może baza pod makijaż by pomogła?
 
Napiszę Wam o moich odkryciach, których dokonałam ostatnio.

1. Krem pod oczy (uważam, że jest świetny) L'oreal z boswelox pw zmarszczom mimicznym.
2. Tusz do rzęs - Max Factor Masterpiece Max- zajefajny, przynajmniej na razie póki jest świeży:-p.
3. Baza wygładzająca pod makeup - Dax Cosmetics Cashmere Secret (boskie i makijaż jest bardzo trwały)
4. Róż do policzków Inglot Blush 3
5. Krem, który ponoć likwiduje obwisy brzuszne, powinno się go zrobić w aptece na zamówienie, receptura czyniąca cuda to: 200 g lekobasy i 40 g urea.
Ponieważ ja mam zawsze nie po drodze do lekarzy kupiłam w aptece gotowy specyfik, nazywa się to SVR Laboratoires Xerial 30. Jest to krem z mocznikiem, ten mój ma za małe stężenie mocznika, bo tylko 30% a powinno być 40%.
Znajoma która stosuje ten krem robiony na receptę mówi, że on czyni cuda i kosztuje tylko około 5 zł. Likwiduje obwisłą skórę, poprawia biust, powoduje że rozstępy stają sie niewidoczne.
Ja na razie jestem w fazie eksperymentów:-p więc nie mam do końca swojego zdania.

Jestem też zadowolona z całej serii smarowaczy Eveline. Są tanie i wydaje mi się, że skuteczne.
 
Edyta fajnie wiedziec o tym kremie z pozycji nr 5:happy2:

kochane chcialam sie was zapytac czy uzywacie jakichs kosmetykow firmy YVES ROCHER:confused:
pytam bo dostalam katalog z ich kosmetykami i chcialabym uslyszec o opiniach plus minus,czy jestescie zadowolone jesli cos uzywacie itp.

z gory dzieki
 
reklama
Elfiko, to może Ty mi doradzisz? Jaki powinnam kupić puder, żeby się nie świecić? Masz coś sprawdzonego? A może baza pod makijaż by pomogła?
Bazy nie używam, nie wiem dlaczego po porstu wystarcza mi podkład
Dla mnie absolutyna rewelacja to L'oreal Mat Cashmire :tak:
Naprawde działa, przynajmniej na moja skóre :tak:
Polecam :tak:
 
Do góry