reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

Edyta fajnie wiedziec o tym kremie z pozycji nr 5:happy2:

kochane chcialam sie was zapytac czy uzywacie jakichs kosmetykow firmy YVES ROCHER:confused:
pytam bo dostalam katalog z ich kosmetykami i chcialabym uslyszec o opiniach plus minus,czy jestescie zadowolone jesli cos uzywacie itp.

z gory dzieki
Ja dawniej używałam i byłam zadowolona z kremów, z maseczek nie.
Z tego co pamiętam to chyba Gazelka pisała, że używa.
 
reklama
[/B]5. Krem, który ponoć likwiduje obwisy brzuszne, powinno się go zrobić w aptece na zamówienie, receptura czyniąca cuda to: 200 g lekobasy i 40 g urea.
Ponieważ ja mam zawsze nie po drodze do lekarzy kupiłam w aptece gotowy specyfik, nazywa się to SVR Laboratoires Xerial 30. Jest to krem z mocznikiem, ten mój ma za małe stężenie mocznika, bo tylko 30% a powinno być 40%.
Znajoma która stosuje ten krem robiony na receptę mówi, że on czyni cuda i kosztuje tylko około 5 zł. Likwiduje obwisłą skórę, poprawia biust, powoduje że rozstępy stają sie niewidoczne.
Ja na razie jestem w fazie eksperymentów:-p więc nie mam do końca swojego zdania.
O kurde zaintrygował mnie te krem :tak::tak::tak: Trzeba spróbować koniecznie:-p bo u mnie bedzie sporo zwisac niebawem :sorry2::sorry2:
 
No dobra macie tu te nasze rozmowy o perfumach , nie bede cytowac tylko powklejam co ktora mowila :tak:
oliviaa-ja tez na tym etapie i nie moglam nic wybrac. dlugo uzywalam gucci rush2(kiedys pracowalam przy imprezie promocyjnej tego zapachu jak wchodzil na polski rynek i dostalam dwa flakony:-) ), jeszcze byly calvin klein "one", donna karan "delicious"(zielony), hugo bossa "for woman" a teraz po namowie kolezanki mam kleina "euphorie". fajne ale to jeszcze nie to. wyobrazcie sobie ze kupowalam je na lotnisku w atenach. mialam zamowienie jeszcze na inne dla kolezanki i wydalam prawie 200euro a te durne pindzie nawet jednej malej probki mi nie daly w prezencie! nie mialam czasu bo bym sie awanturowala. wiadomo ze maja tony probek i pewnie wszystko wynosza dla siebie!
ja lubie zapachy swieze, kwiatowe, naturalne.(cos jak "aqua di gio" armaniego) bron boze cos duszacego, ciezkiego i slodkiego! jakos nie moge znalez nic co by mnie zachwycilo
wiki- Obecnie używam chanel mademoiselle
Niania- A ja uwielbiam wiernie od dawna

Calvin Klein "Escape"
Thierry Mugler "Angel"
Nenius- Kilka lat temu używałam Salvador Dali Dalimix i tak sobie myślę czy by do nich nie wrócić
Ysia- A perfumu to Prada i Givenchy Organza Indecence( ale te już nie wychodzą tylko miniaturki)
Joasia- a co do zapachow moje ulubione to Mexxx Woman i Puma Woman i ostatnio Calvin Klein Euphoria
Kasia K.-ja używam ostatnio lacosta srebrny taki lajcikowy bardzo go lubię

i mam chanel allure ale lubię ten zapach na drugi dzień
czasami wieczorem popsikam na szal i rano bardzo mi się podoba
generalnie na zimę lubię używać cięższe i słodsze perfuma
Martuska- Uzywal Issey Miyake tych w szafirowym flakonie, a obecnie Giorgio Armani.
Ja jestem wierana od trzech lat Dolce&Gabbana Light Blue. Jakos ten zapach przylgnal do mnie ale moze czas na zmiane?
Dasaria( małpa ktora nas olała totalnie) -a teraz coś na temat: perfumy które uwielbiam: OPIUM YvssantLaurent,

Tyle znalazłam :-) prosze mi ładnie podziękowac :-p:-p:-p

do tego dodamy elfika :tak:
-Mexx Woman
-Lacoste Touch of Pink( ukochane)
- moj nowy nabytek prezentowany wyżej- miracle
a kiedys kiedys dawno bardzo dlugo uzywałam tego
309603820

ale to słodkie i juz mi sie nie podoba :no::-p:-p:-p
 
ale to słodkie i juz mi sie nie podoba :no::-p:-p:-p
Nie noooo troche jeszcze mi sie podoba, mam próbke na ww :-p:-p:-p
a ostatnio wąchałam to i też ładne, delikatne świeże, sportowe i wiosenne a tanie :tak:
312987051

mam koleżanke w perfumerii wiec same rozumiecie :-):-):-)
 
a ja wczoraj byłam w perfumerii i trochę się nawąchałam :sorry2:. Co więcej popsikalam sobie na te karteluszki i każdą podpisałam więc chyba teraz będę już wiedziała co mam zamawiać (Oliviaa:cool2:) - oczywiście zapachy się wymieszały ale podpisy pozostawały :-p

No i muszę Ci Oliviaa powiedzieć, że po części rzeczywiście podobały mi się te zapachy, które proponowałać. Ale zapachu Euphorii to ja znieść nie mogę :no: - ma w sobie właśnie to coś, co mi przeszkadza. Pytanie, co to? Tak więc cieszę się, ze się wstrzymałam z tym zamawianiem bo skłaniałam się właśnie ku Euphorii.
 
No to teraz ja:-)
Krem na dzień, na noc i pod oczy Roc Retin-Ox
Podkład Clinique perfectly real makeup mam go od 3 tygodni jest super
Puder Bourjois
Tusz Loreal Telescopic
Lakiery do paznokci wszystkie Sally Hansen dla mnie super
Maska do włosów z jedwabiem i nawilżającym kompleksem Farouk Chi
Serum nabłyszczające do włosów Loreal liss extreme
Korektor do twarzy Dermablend Smooth
Krem do rąk alessandro hands up 24 hours dla mnie rewelacja działa nie tylko na ręce, jego zapach uwielbiam i działa na mnie relaksująco
 
Lila nie wiem za wiele o tej firmie. Kiedys coś próbowałam ale to było sto lat temu wiec nawet nie pamietam:blink:
 
Lilka, ja ostatnio zakupilam maseczke z peelingiem w jednym. pdoba mi sie. przymiezalam sie jeszcze do mleczka do twarzy ale nie wyrobilam sie przed wyjazdem. Gazelka polecala zele pod prysznic. ogolnie firma spoko. nie powalila mnie na kolana ale wydaje mi sie zadowalajaca:tak:

No i muszę Ci Oliviaa powiedzieć, że po części rzeczywiście podobały mi się te zapachy, które proponowałać. Ale zapachu Euphorii to ja znieść nie mogę :no: - ma w sobie właśnie to coś, co mi przeszkadza. Pytanie, co to? Tak więc cieszę się, ze się wstrzymałam z tym zamawianiem bo skłaniałam się właśnie ku Euphorii.
to teraz czas na decyzje;-)
w privie ci pisalam zebys zwrocila uwage jaka to Euphoria. bo sa dwie. Euphoria i Euphoria Blossom. ta druga jest za ciezka i mi zupelnie nie pasuje i mnie odstrasza ten zapach. za to sama Euphoria mi sie podoba. nie jest to jeszcze ten jeden jedyny zapach ale podoba mi sie:tak: dodam ze zostala uznana przez meskie grono moich greckich znajomych;-):-p

Niania po przeczytaniu gdzies o bezwzglednym nakazie stosowania mleczka i toniku, oraz po informacji od ciebie, ze tak trzeba robic, przylozylam sie do tego i rzeczywiscie wydaje mi sie ze skora jest fajniejsza:-):tak: co wiecej chyba nawet lepiej zniosla przedmiesiaczkowa burze hormonalna!!!(czytaj tylko jeden pryszcz;-))
a! i jeszcze ten krem Iwostinu rzeczywiscie fajny! jedyne bardzo malutkie "ale" na upartego to ze jednak moglby miec jakis zapach. bo tak troszke apteka mi zalatuje czasem, ale to jest drobnostka. poza tym jest rewelacyjny.
 
reklama
O kurde, elfik, jesteś wielka!!! :tak::tak::tak: Następnym razem jak będę biegła do Sephory wezmę ze sobą ściągę i zacznę od Waszych perfum :tak: Niezły jest też pomysł nenius z podpisywaniem karteczek- bo po obwąchaniu trzeciego flakonu zapachy mieszają się potem totalnie i ciężko zdecydować się na konkret. Świetnym sposobem jest też wąchanie kawy po każdym przetestowaniu perfum. Niweluje ona cały zapach i można zaczynać z kolejnym testerem. No, ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie przed półką z puszką tchibo :sorry2:
 
Do góry