reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz na śmieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wpadasz raz na ruski rok i mnożysz tematy... temat szczepień był przerabiany nie raz gdyż już w większości musieliśmy podjąć decyzję co do szczepień...więc chyba sie spóźniłaś. Dla mnie temat do skasowania, ale jak uważacie...
też tak myślę
 
reklama
Nie ma problemu może i mnie ominęło ,przeciez temat mozna skasować, a jestem zawsze jak mam neta i czas,nadrabiam , wiec i pamietam o wszystkich i na prawde jest mi źle jak długo tutaj mnie nie ma więc troche przykro jak lecą takie teksty... ale to nie ważne... a temat mozna skasować.
 
być może i ostro napisałam... ale może i przez to że rzadko bywasz warto wejść na główny wątek i z grzeczności się zapytać o utworzenie nowego wątku? Wtedy na pewno dziewczyny by powiedziały że temat był wałkowany nie raz.
 
być może i ostro napisałam... ale może i przez to że rzadko bywasz warto wejść na główny wątek i z grzeczności się zapytać o utworzenie nowego wątku? Wtedy na pewno dziewczyny by powiedziały że temat był wałkowany nie raz.
No i masz racje, dlatego temat usuncie, ale tak jak pisze, ze jestem zawsze z Wami z kazdą bez wyjątku wszystkie sytuacje przezywałam i sie człowiek zżył, wiec nie miło się czyta takie teksty...
 
Przepraszam że nie zapytałam o zgode modelatorek ale sprawa jest pilna i trzba działać od razu do rzeczy.

Mam przyjaciólke Ewe jest mamą 9miesiecznej Louise i mieszkają w Dani.
i tu historia czaczyna sie komplikować Ewe zostawił tato Luise jak mała była maleńka i nie interesuje sie jej losem wcale a Ewke wykańcza psychicznie. Ewcia mieszka w Dani bo w Polsce nie miała kompletnie żadnej rodziny wiec wyjechała za chlebem i tak została zaszła w ciążę itp no i teraz dowalił sie do niej urzad emigracyjny że skoro nie jest mężatką z Duńczykiem i nie pracuje bo nie mogli jej zaproponować pracy jak opiekowała sie Luise to musi opuścić Danie do 7lipca problem w tym że dziewczyna kompletnie nie ma sie gdzie podziać a wszyscy urzedasy wypinają sie na nią totalnie mimo że nie mogą ją wyrzucić bo Louise jest pełnoprawną obywatelką Dani to i tak dostała nakaz opuszczenia Dani z tąd moja prośba bo to jedyne wyjście żeby jej pomóc aby każda z was która ma ochotę pomóc napisała list i podpisała sie pod nim żeby nie wywalali dziewczyn z Dani listy przetłumaczy kolega i ja bym wam odsyłała już gotowe przetłumaczone listy do urzedów w Dani i musiałybyście mejlem je powysyłać im więcej listów dostaną tym większa szansa że je zostawią.

Ewa to naprawde cudowna dziewczyna z sercem na dłoni o czym miałam okazje przekonać sie nie raz wiec prosze was z całego serca o pomoc. Jeśli któraś z was będzie tak miła i napisze to prosze o wiadomość na mejla
papciarkowa@onet.pl

poniżej podaje adresy do kogo należy te pisam adresować
Ministerstwo ds. Uchodźców, Imigracji i Integracji (Ministeriet for Flygtninge, Indvandrere og Integration)
Holbergsgade 6 1057 Copenhagen K
Telefon: 33 92 33 80
E-mail: inm@inm.dk
.
Duński Urząd ds. Cudzoziemców (Udlændingeservice)
Ryesgade 53 2100 Copenhagen Ø
Telefon: 35 36 66 00
E-mail: udlst@udlst.dk
.
Instytut Praw Człowieka (Institut for Menneskerettigheder)
Strandgade 56 1401 Copenhagen K
Telefon: 32 69 88 88
Home
E-mail: center@humanrights.dk
Instytut Praw Człowieka zajmuje się zbieraniem informacjina temat praw człowieka w Danii, Europie i na całym świecie. Rozpatruje również indywidualne skargi dotyczące przypadków dyskryminacji na tle rasowym poza rynkiem pracy.
.
TV DR København
Emil Holms Kanal 20
0999 København C
Telefon: 3520 6858
Redaktionen: kbh@dr.dk
 
A tu przedstawiam wam Luśke musimy im pomóc hpim7653.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry