reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książeczki dla 3 latki

Dołączył(a)
29 Wrzesień 2017
Postów
3
Moja 3-letnia córeczka ostatnio boi się prawie wszystkiego. Wymyśliła sobie że są potwory, nie mogę jej zostawić nawet na sekundę samą bo zaczyna płakać. Jakie polecacie książeczki, za pomocą których przezwycięży strach.
 
reklama
@eveline412 Żaden tytuł na razie mi nie przychodzi do głowy, gra Granny o potworach podobno bardzo fajnie pomaga a dodatkowo proszę masz tu link do artykułu Lęki dziecięce, w którym znajdziesz kilka strategi dotyczących pomocy takim maluchom:)
 
Polecam zacząć od księgi dźwięków która sprawdzi się również dla tych młodszych dzieci, równie fajna i ciekawa propozycja to seria Pucio uczy się mówiąc i czytać :)
 
Do góry