reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kto ma przepisy dla alergika??

Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie!
Widze, że sporo waszych dzieciaczków ma problemy z alergia, moja Liwcia niestety też :(

Prosze o przesyłanie przepisów dla małych alergików.

POZDRAWIAM:)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rozwiązania
0
Witam mam na imię Asia jestem mamą ponad dwuletniego Mikołaja który podobnie jak Twoja Liwia jest alergikiem... jestem tutaj nowa i nie za bardzo potrafie zlokalizować Twój adres mailowy... mam pare przepisów dla dzieci alergicznych więc daj mi znać na skrzynkę a ja z chęcią ci je przekaże... Pozdrawiamy Asia i Mikołaj

P

paulina

Gość
moje dziecko ma uczulenie na mleko, jajka, gluten i soje. zblizaja sie jego pierwsze urodziny i chcialabym zrobic mu tort, ale srednio to widze. biszkopt, bez maki i jajek, a krem bez jajek i mleka? moze macie jakies pomysly? bede straaasznie wdzieczna za kazda podpowiedz! pozdrawiam - mama alka.

I

izuch

Gość
prosze o wybaczenie, ale poczatkuje w internecie. Troche bardziej jestem zaawansowana w alergii pokarmowj, ktora zaczela juz przechodzic we wziewna u mojego starszego syna.
Na pierwsze urodziny proponuje zrobic tort z kilku rodzajow galaretki + mozliwe, jadalne owoce.
Czy ktoras z Pan zamiescila jakies przepisy? jesli tak to gdzie?

Rozwiązania
0
Witam,
jestem na tej stronie po raz pierwszy. Mam 10 miesięczną córkę Oliwię. Mała ma skazę białkową oraz inne alergie pokarmowe np. na seler i pietruszkę. Testy będe mogła zrobic jej dopiero w wieku 2 lat, natomiast mój maluszek rośnie i chce jeść coraz to nowe potrawy. Prosze poradzcie co moge jej gotować. Jak macie gotowe przepisy to bardzo o nie prosze i z góry dziękuję.
Pozdrawiam,
LadyTeqila

mari

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witajcie,
ja również mam małego alergika, narazie jest jeszcze maleńki (niecale 5 m-cy), wiec póki co to ja muszę uważać co jem, bo karmię piersią, ale powoli rozszerzam mu dietę, bo niedługo pora do pracy ruszać, więc interesuję się przepisami na potrawy dla uczulonych szkrabów. Znalazłam na stronie nestle przepisy z użyciem sinlac... może się przydadzą, przyznaję, że nie wypróbowalam... ciekawe czy to się nadaje do jedzenia... hmm.. biedne nasze maluszki. Podaję link do tej strony z przepisami:
http://dziecko.nestle.pl/in_menu1_002_dla_alergi_1.asp
pozdrawiam
mari
p.s. a moze tu sie cos znajdzie http://www.wyprawka.pl/alergie/

mari

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
tak sobie vzytam i sie nadziwic nie moge... 6 miesieczny alergik i mamie brak pomyslow...hmm... niektorym to dobrze, ja bym chciala sprobowac tylu rzeczy mam w lodowce dla mojego 7-miesiecznego niemal synka i banany i gruszki i indyka, i daje mu oprocz jablka marchewki i soczku jablkowego oraz nestle sinlac nowosc w postaci dyni (bajecznie sie sprawdza POLECAM) a nie moge, bo zjada narazie 2 posilki oprocz cycka i choc stale jedzonko wprowadzam od 5 m-ca to jakos mi tych tygodni malo ,bo choc podobno alergen moze i 2 tyg utrzymywac sie w organizmie to daje mu nowosci z tygodniowymi odstepami, no i do tego doliczyc to co sie trafi w mojej "diecie" uczulajacego, czyli znowu trzeba odczekac, to naprawde pomyslow mi nie brak... bo oprocz mieska, ktore teraz poddamy testowi, chcialabym dodac kalafiorka, brokuly, pietruszki nie moge, moze por przejdzie... och dtyle jest warzywek, ktore synek moglby polubic...

reklama
Rozwiązania
0
Mam 8 miesięczna dziewczynkę, ma AZS "czerwone plamy na skórze", dokładnie nie weim na co jest uczulona. Eliminuję powoli pokarmy. Proszę o przesłąnie na mój adres e-mail: m1976r@op.pl -przepisów dla alergików bo już nie wiem co gotować, z góry dziękuję.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
Ewela1990 Kto z Rzeszowa i za niedługo rodzi ? Ciąża, poród, połóg 20
N Vibrucol plus- kto stosowal na niepokoj wieczorny? Potrzebuję porady 5
Kaamilaaa Kiedy i jak powiedzieć dziecku kto jest jego ojcem Potrzebuję porady 7
Olaska21 Kto urodził we wrześniu? Dzieci urodzone w 2019 roku 29
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
Kerchman Kto wie brokera? Potrzebuję porady 0
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 259
Z Beta HCG kto pomoże odczytać ? Przyszłe mamy 11
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 6
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
A Kto stosował pronasal przed ciążą? Potrzebuję porady 7
M Kto jest tatą Potrzebuję porady 21
K L4, kto płaci? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 4
K Kto używał ClearBlue. Proszę o pomoc Potrzebuję porady 0
S Kto pomoże mi w sprawie odszkodowania?? Potrzebuję porady 1
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
K Kto mi pomoze Potrzebuję porady 14
asiorreek orlifique kto stosowal opinie Potrzebuję porady 30
J kto po in vitro Potrzebuję porady 11
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 8
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 0
MROOWKA Kto ma ochotę na spacer? Kraków 0
klaudia1219 Pimafucin - kto stosował? Potrzebuję porady 3
K Kto jest kto - przedstawmy się :) Dzieci urodzone w grudniu 2014 59
D Nie wiem kto jest ojcem dziecka? Ciąża, poród, połóg 9
P Kto Poleci dobrego Ginekologa z Bydgoszczy ? Poleć szpital, lekarza, położną 5
emotion_sickness Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony Dzieci urodzone w czerwcu 2014 130
xMartusiax Szpital Kliniczny Nr 1 Zabrze-kto byl?Opinie?Pomocy! Śląsk 0
M kto płaci wynagrodzenie na L4 w nowym roku kalendarzowym ? ? ? Porady prawnika 0
G kto odstawia ze mna od piersi???? Żywienie 9
ada1989 Wątek zamknięty- kto chętny? Dzieci urodzone w styczniu 2013 55
Pysia29d kurator sądowy kto go na mnie nasłal? sad? Archiwum Samodzielnych rodziców 23
S kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie? Porady prawnika 1
Mła Kto ma dzisiaj URODZINY? - ściąga ;) Dzieci urodzone w grudniu 2011 0
Mysza1984 Kto na moderatora wątku Lipcówki 2010 Dzieci urodzone w lipcu 2010 14
M Kto nawalił? Co robić Zwierzenia 10
N Wychowawczy-kto może mieć pretęsje? Porady prawnika 1
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
Trzewik Tabletki 72h po stosunku, kto i w jakich sytuacjach może je wypisać ??? Ciąża, poród, połóg 28
mamowo Kto lubi gotować i chce być w telewizji? Opolszczyzna 0
K Botox kto ma doświadczenie? Zdrowa mama 13
agunia31 Kto ma wozić dzieci? Porady prawnika 1
DoubleFantasy Metoda Bobath!!!!!!!!!! KTO ĆWICZYŁ????? Rozwój i zabawy 4
natalucha Kto odpowiada ,,jesli diagnoza jest zle postawiona'' chodzi o lekarzy! Porady prawnika 1
A kto placi za badania dna w celu ustalenia ojcostwa dziecka Porady prawnika 3
P Kto ma pierwszeństwo do przedszkola?? PILNE! Przedszkola 20
M Kto uwierzy teściowej? Relacje rodzinne 55