reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Syhla tak myślałam,że tak ci powiedzą z zębolem, bo faktycznie lepiej by były zdrowe w ciąży, ja chodzę do dentysty raz w tyg średnio bo mi plomby jak głupie wypadają...

Kurcze teraz to ci zleci raz dwa stymulacja... jesteś jakieś 14-18 dni do przodu przede mną, ale jak wsio się nam uda to poród w podobnym terminie :-D
 
reklama
sylha dobrze wiedziec ze to nie wplywa na stymulacje...
ala zaciskam kciukasy za dzisiaj i czekamy na Cie..
 
Cześć dziewczyny :-)

Ala - Postaraj się czymś zająć, bo to czekanie jest wykańczające. Jak dwie_poziomki mówi raczej ze spóźnieniem zadzwonią albo sama będziesz musiała zadzwonić. Tak czy inaczej wszystko będzie ok. Trzymam kciuki.

Dziewczyny , która ma testować na dniach , bo dobre wieści by się przydały.
 
joweg A jakoś leci dzięki. Za 2 tyg mam wizytę i zobaczymy co się będzie działo. Wczoraj czytałam Twoje posty odnośnie spóźniającej się @ . Wiesz co ja mam podobnie tylko ,że @ przychodzi do mnie przed czasem tj co 2 tygodnie. 1 @ dostałam chyba 5 dni po nieudanym crio i wszystko wyglądało ok , ale po 2 tyg dostałam plamienia które ciągnęły się ok 10 dni . Poszłam do lekarza i wszystko wygląda ok , tzn organizm sam oczyszcza się po tych wszystkich lekach. Kolejna @ przyszłam 26 no i zobaczymy czy teraz wróci do normy , zwykle miałam co 28 dni.
Wkurza mnie to bo chciałam naturalnie spróbować teraz w przerwie między stymulacjami a tu jak widać nici. My baby mamy przekichane;-)

A co tam u Ciebie , coś się wyjaśniło w klinice .
 
reklama
Jo.M. maz ma dzownic zrobic termin zeby oddac sperem do badania czy woogle mamy jakies plemniki :) ale cos nie moze sie zebrac , no i boimy sie ze spieprza nam ten transfer jak ich podamy do sadu czy cos i poki co poczekamy do crio i jak sie uda to wtedy pogadamy se :d mamy czas:)
 
Do góry