reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi na ostatniej wizycie moja pani doktor powiedziala że u mnie encorton i intralipid pociągniemy do 16tc, że potem już raczej immunologia nie ma znaczenia. Słyszałam że dziewczyny biorą do 12tc ale moja pani doktor ze względu chyba na te skurcze (że mój organizm dalej jakby chciał walczyć z ciąża-ze jej nie chce) to zostawią mi to do 16tc.
Lepiej brać jak to ma coś pomoc.
 
reklama
Mam głupie pytanie... o luteinę. Mam 3 razy dziennie po 2 tabletki do pochwowo. Co chwile mi sie to wylewa a zapodaje aplikatorem na co to jest? I czy nie zaszkodzi to rano jak dam sobie przed transferem? Bo tak mi godzinowo wypada
 
Do góry