reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moi rodzice wiedza, ze sa problemy i zdecydowalismy sie na in vitro. Nie raz mowilam ile wydalismy na same badania. Do 2 inseminacji nam dolozyli- przyszli i po prostu dali pieniadze. Ale mimo wszystko nie ogarniaja,ze tyle to wszystko kosztuje. Jakby nie wiem, nie dociera do nich lub mysla,ze przesadzamy. A miesiac w miesiac odliczamy do wyplaty bo jak nam wypadna badania czy wizytu u lekarzy z dala od miejsca zamieszkania to potem kasy na koniec miesiaca brakuje. Nie zarabiamy duzo. Nie wspomne juz o nieplanowanych wydatkach typu dentysta czy okulista albo jak cos w aucie trzeba naprawic czy buty kupic.. i niby rozumumieja a jednak nie do konca.. ehh. No ale trzeba sobie jakos radzic.
Powiem tak - teraz jak już mam swoje szczęście to zapomniałam o tych dziesiątkach tysięcy co poszły na wszystko - wreszcie nam się pieniądze odkładają i oddycham spokojnie
 
@Marzycielka7 - Twój m@łż dobrze kombinuje. Ja od 3 m-ce wszędzie chodzę z pojemnikami z jedzonkiem ( odchudzam się ) na początku ludziska mnie zalowali " oj biedna" " oj co się dzieję" oj oj , a teraz przywykli - siorka się śmiej , że takich gości z własnym zarełkiem prosi więcej - nie trza się stresować " co kto lubi "

Normalnie zamiast torebki będę chodzić z torba termiczna na jedzonko [emoji16][emoji23][emoji23]
 
Boże pierwszy raz slu


Boże jak cudownie to słyszeć ! Pierwszy raz ! Endokrynolodzy zaczynają myśleć ! Jod jest na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o tarczyce. To przez jego niedobory są takie problemy z tarczycą. Tak trzymać ! :-) :)
A jaki bierzecie jod? Ja mialam przypisany Jodid ale nigdzie nie moge dostac a jest na recepte
 
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników kir bo ja kompletnie się na tym nie znam :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20190618-190935.jpg
    Screenshot_20190618-190935.jpg
    155,5 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry