reklama

Kto po in vitro?

reklama
Madzialenak, trzymam kciuki za ♥
♥ jestem przy Tobie
A jutro usłyszysz najcudowniejszą rzecz, o której marzy każda matka
8b9b7200460e7c8c4ec20eba6bb38229.jpg
 
Madzialenak trzymam && za jutrzejsze usg. Usłyszysz pięknie bijące serduszko :tak:

Kinga nie przejmuj się tym, co mówił ksiądz. I ja właśnie dlatego nie przyjmuję księdza po kolędzie i nie chodzę do kościoła. Nie mam ochoty wysłuchiwać, jak bardzo są przeciwni in vitro.

szarlotka cudne to co napisałaś :tak: Podnosi na duchu. Wielkie gratulacje.
 
szarlotka-natura i organizm człowieka pomimo takiego rozwoju medycyny zaskakuje, słyszałam już kilka takich przypadków... Takie informacje niesomowicie cieszą i dają nadzieję :-)))
kwiatuszq- czy można dołączyć do Waszej grupy na fb???
kinga-rozmawiałam z kilkoma księżmi nt. IVF i zdania są podzielone. Rozsądni księża w średnim wieku nas nie potępiają widząc jaką miłością otoczone są dzieci jeszcze przed poczęciem. Jeśli nie ma świadomego działania dążącego do selekcji zarodków. Potępiają Ci, którzy nigdy się tematem nie zainteresowali, tylko ślepo słyszeli, że to złe.
madzialeniak-nie martw się formalnościami ;-) Jesteśmy myślami z Tobą :*

Mam nadzieję, że pojawią się wkrótce nowe dziewczyny, gdy będą wyniki kariotypów i rozpocznę kolejną stymulację. Bo Wy pewno będziecie już ciężaróweczkami, czego wszystkim stymulantkom i transferowanym z całego serduszka szczerze życzę!!!!:tak:
 
madzialenek, ja mam do GD 120km więc trochę daleko.. Chętnie bym się z Wami spotkała ale nie dam rady.
Jeśli chodzi o leki to biorę te same i mąż też oprócz koenzymu Q10. Jutro sobie kupię i zacznę łykać..
W ogóle super, że jest takie forum gdzie mogę się kogoś poradzić.. Bardzo przeżywam to wszystko a Wy to dla mnie ogromne wsparcie! Dziękuję Wam bardzo!!
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry