reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fusun, ja tez uważam, że jeszcze nic straconego. Na razie nie ma co gdybać, tylko musisz koniecznie powtórzyć betę.
Oby coś drgnęło. Kciuków nie puszczam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Joasia - u mnie też pierwsze crio, w lutym miałam transfer. Narazie skupiam się na crio, mam nadzieję, że się uda. Z Twoich postów zrozumiałam, że miałaś więcej podejść, pomyliłam się.
 
Fusun - nie poddawaj się, przecież może być za wcześnie!!!!!!
Dziewczyny - dzięki za odpowiedź! Czyli jednak z tą wagą mam mega problem. Zanim zaszłam w 1 ciążę ważyłam 65kg i zaszłam w 1 cyklu...
Potem po tych wszystkich porażkach i przeżyciach uzbierało się te 79kg - obiecywałam sobie,że po ciąży kolejnej schudnę, a tu nici... bo w ciążę nie zaszłam :-(. Nawet się specjalnie nie oduchudzałam - teraz zaczynam - tą dietę niskowęglowodanową - chociaż 3 ginekologów twierdzi że nie mam PCO. W maju mam komplet badań endokrynologicznych w szpitalu więc jakaś prawda wyjdzie na jaw..
Żaden z lekarzy gin, z którymi się konsulowałam nawet nie wspomniał, że problem jest waga - a specjalnie pytałam... Chyba tak grubo nie wyglądam sama nie wiem.
Pozdrawiam Was dziewczyny!!!
Życzę sił do walki :-)
 
Lili :-) u Ciebie wychodzi że się podwaja co 3.7 dnia ( co 88 godzin) , niby podają,że powinna podwajać się co 48 do 72 godzin, ale to jest taki ogólnik, na wszystko trzeba brać poprawkę, nie można każdej z nas przypisać do jakiegoś stałego wzoru, najważniejsze że rośnie i że doktor potwierdził,że wzrasta prawidłowo. Pozatym były już na forum dziewczyny co się martwiły przyrostem, a wszystko było dobrze z maluszkiem. Więc i Ty się nie martw, bo wszystko jest dobrze. Powtórz betę znowu po dwóch dniach i staraj się o podobnej porze dnia, wtedy można bardziej określić jak przyrasta.
 
reklama
Do góry