reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam, bo strasznego doła załapałam i jeszcze mnie trochę trzyma..., ale biorę się powoli w garść. Pierwszy transfer za mną. Teraz czekam na drugi z 1 mrozakiem lub 2.. jeszcze nie wiem. Jeszcze nic nie wiem!!! Mój gin napisał mi tylko w mailu, że mam się zgłosić do niego w 16 - 23 dc. Więc umówiłam się na wizytę 30.04.2013 w 16dc. W tej chwili jestem w 10 dc i jeszcze plamię czymś brązowym. Jakaś infekcja? :zawstydzona/y: Chyba z tego transferu nici. :no:
 
reklama
Dziewczyny, za miesiąc mam mieć criotransfer. Na dzień dzisiejszy TSH mam na poziomie 1,04, tabletki mam w zapasie. Jak myślicie jest po co iść do endokrynologa? Nie wiem co mam zrobić.

I najważniejsze, można się kochać przed biopsją endometrium czy wskazana jest wstrzemięźliwość :cool2:
 
Fusun a nie za wczesnie zrobilaś bete?? przeciez 9 dpt to wczesnie bardzo przy 3 dniowych zarodkach...mi przy 5 dniowych kazali robic w 9dpt....wiec u Ciebie jeszcze 3 dni do bety...koniecznie powtorz!!
 
Ja dzisiaj kolejny dzien zadręczania się...jeszcze jak jestem w pracy to staram się nie myśleć....jutro rano idę zrobić estradiol, progesterone I lh....podejrzewam ze szału nie będzie...skoro prawdopodobnie owulacji nie mam....:-:)-:)-(nastawiam się pomału ze z crio w tym cyklu nic nie będzie....zobaczymy co lekarz jutro powie....jestem z nim umowiona na telefon jak odbiorę wyniki.....Nie rozumiem tylko dlaczego nie mam owulki w tym cyklu....:-:)-( I dlaczego lekarz przy wizyciwe w poniedzialek nic nie zasugerowal…..
 
Fusun ja też jeszcze nie puszczam kciuków, powtórz betę!mi przy 3 dniowych kazali robić betę 12 dpt, a zrobiłam 11.Oczywiście licząc dzień crio jako dzień 0.

No, wyczytałam info,ze przy cyklu sztucznym dzień owulacji liczy się jako pierwszy dzień wzięcia progesteronu, czyli pierwszą betę mogę liczyć jako 14 dzień po owulacji.Może kolejnym criopijczyniom przyda się taka informacja:tak:

Ikasia
, ale transfer ze świeżych miałaś kiedy?w stoipce masz 2-go kwietnia, mi mówili,że cykl kolejny po stymulacji uważa się za bezowulacyjny...
 
Ostatnia edycja:
Ikasia mi po nieudanym transferze świeżych zarodków doktor kazał odczekać jeden cykl i dopiero w drugim mogłam podchodzić do crio.

Fusun ja także nadal trzymam kciuki.
 
Masia też mam AMH 0,4 i trudno mnie wystymulować, ostatnio miałam tylko jeden zarodek po 400 jm menopuru, pociągnęlo po kieszeni a wynik jaki był taki był. Zmieniłam klinikę, dr powiedział że jak ma być jeden zaroddek to będzie i z dawki 225, tym razem chyba będę brac gonapeptyl, czy jakoś tak:sorry:
Lila gratuluję, może i nie przyrasta wzorcowo ale rośnie i to całkiem ładnie, trzymam kciuki z pon betę.
Fusun przychylam sie do słów poprzedniczek że jeszcze może się zminienić beta. Wiadomo że dzisiejsza wiadomośc nie jest budująca, ale nadzieja jeszcze jest i trzeba sie jej lapać.

Ja mam zadrapywanie endo 10 maja, w sumie nawet zapomniałam zapytać ile kosztuje? Może ktoraś wie? Podchodzę do ivf w Gyncentrum, może jeszcze wiecie ile kosztuje embryo gel?

Jeszcze jedno pytanie mam:sorry:zrobiłam świeże TSH i ft4 oraz anty TPO. TSH mi spadło 0,8 więc się cieszę, ale nie wiem czy ft4 mam odpowiednia dla staraczek a wynik to 1,3. TPO mam 7
 
reklama
Martka to jest moj pierwszy cykl po ivf...ale skoro uwa ża się ze pierwszy cykl jest bezowulacyjny to nie bardzo rozumiem, dlaczego moj lekarz mi o tym nie powiedzial...I powiedzial tylko ze dzialamy dalej...w poniedzialek na wizycie musial przeciez widziec, ze pęcherzyk jest za maly na ten dzien cyklu....wiec nie rozuemim...i nie wiem po co te badania hormonalne jutro....mozeliwe jest ze mimo braku owulacji hormonalnie jest ok???
 
Do góry