reklama

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Ciąża po in vitro' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. gotadora

gotadora Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lili oczywiście,że dobry przyrost :tak:

2. Fusun

Fusun Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Brak ciąży. Beta nie mogła być niższa - 0,1. Za to progesteron ciążowy 19,29. Co za porażka.

3. reklama
  4. gotadora

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-( może jeszcze nie jest przesądzone,że się nie udało, przeciesz może być późna implantacja - powtórz betę koniecznie

5. Fusun

Fusun Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Powtórzę w piątek, ale nie mam złudzeń. Żeby chociaż była na poziomie 1 - jak u Pingwinka. Ale 0,1?? Ktoś widział kiedyś coś takiego? Nawet poprzednim razem miałam większą - 0,3 - i tak żenującą, ale zawsze większą

6. Lilia♥

Lilia♥ Pełna obaw

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak, ja widziałam, miałam taką samą bętę. Przykro mi :-( Powtórz betę dla pewności.

7. gotadora

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fusun, ja też widziałam chyba nawet mniejszą, bo miałam taki znaczek < , czyli poniżej 0.1 i to trzy razy ... a ostatnim razem na pierwszej weryfikacji miałam 0, a po kilku dniach już prawie 60, więc wcale nie wszystko stracone, ja nadal trzymam kciuki

8. asiex

asiex Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fusun tak mi przykro, wiem co czujesz.

9. Asia_77

Asia_77 błagająca o CUD ...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fusun...​więc kciuków nie puszczam...czekam na powtórkę..

10. reklama
  11. joasia2906

joasia2906 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fuon, ja tez widzialam i to za kazdym razem jak robilam bete zawsze 0,1, wiem ze to zadne pocieszenie dla Ciebie.Bardzo mi przykro wiem co czujesz:( a ktory to dzien po transferze moze jeszcze ruszy ja robilam w 10 pt i nie ruszyla juz poźniej....

12. mazenka

mazenka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fusun ​to trzymam kciuki do piątku, mam nadzieję, że będzie to dla nas dobry dzień.

Poleć forum