reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
My swoją " przygodę " z nieplodnoscią zaczęliśmy w Poznaniu w invimed ale to tylko badanie nasienia , mój lekarz jakoś nie polecał Poznania i skończyliśmy w kujawsko pomorskim u dr Adamczaka🙂z tego co pamiętam to u Ciebie chyba też zakończyło się szczęśliwie, prawda?
Tak, czwarta stymulacja, tylko jeden zarodek i się udało 😊 Maluszek zaraz skończy trzy miesiące.

A jak sytuacja u Ciebie?
 
Be careful what u wish for.. mój mąż chciał mieć kiedyś dziecko - to se ma. Marzyła mu się duża rodzina - to se ma. Teraz marzyły mu się bliźniaki - to już prosiłam żeby o niczym nie marzyl więcej… Chyba, ze o wygranej w totka :-)
Ja Ci mówię szykuj pokoje bo gromadka się szykuje :-) niech rosną te twoje dzieciaki 😘
No i zobacz jak w 4 dobie to wyglada…

Dzisiaj Państwo mają zarodki:

1x skompaktowana morula … idealny stan zarodka

6x 12komórkowy zarodek … bardzo dobry stan zarodka

2x 10 komórkowy zarodek … dobry stan zarodka

Nadal czekam na info o fragmentacji zarodka.
Jak ocenisz szanse?? W 4 dobie juz powinna byc morula?
 
No i zobacz jak w 4 dobie to wyglada…

Dzisiaj Państwo mają zarodki:

1x skompaktowana morula … idealny stan zarodka

6x 12komórkowy zarodek … bardzo dobry stan zarodka

2x 10 komórkowy zarodek … dobry stan zarodka

Nadal czekam na info o fragmentacji zarodka.
Jak ocenisz szanse?? W 4 dobie juz powinna byc morula?
W 4 dobie powinna być kompaktujaca morula. To ze się dzieli ale nie kompaktujaca rokuje gorzej, ale i tak nieźle. Te 12 komórkowe mogą kompaktowac później i tez do blastki dojdą.
Jedna blastocysta napewno będzie i to świetnej klasy 😁a reszta się zobaczy. Bo to ze zarodek kompaktuje tzn. Ze zlewają się blastomery i może być ich już nawet 16:-) tylko nie jesteśmy w stanie ich policzyć już. To wstęp do blastocysty moim zdaniem dzisiaj powinna dość wieczorem do wczesnej blastki. A jutro będzie z niej jakaś 3-4:-) No chyba ze to zarodek torpeda to kto wie może i 5 :-)))
 
W 4 dobie powinna być kompaktujaca morula. To ze się dzieli ale nie kompaktujaca rokuje gorzej, ale i tak nieźle. Te 12 komórkowe mogą kompaktowac później i tez do blastki dojdą.
Jedna blastocysta napewno będzie i to świetnej klasy 😁a reszta się zobaczy. Bo to ze zarodek kompaktuje tzn. Ze zlewają się blastomery i może być ich już nawet 16:-) tylko nie jesteśmy w stanie ich policzyć już. To wstęp do blastocysty moim zdaniem dzisiaj powinna dość wieczorem do wczesnej blastki. A jutro będzie z niej jakaś 3-4:-) No chyba ze to zarodek torpeda to kto wie może i 5 :-)))
Dla mnie to jeszcze czarna magia
 
reklama
Do góry