reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Karolka nie mam numeru bo to nie moja położna tylko jakaś healthcare visitor z jakiegoś innego ośrodka wogóle.

bluelovi kurcze szkoda :( a moze przytnij troszkę to wejdą?

Alexia o kurcze, ale świat jest maly :) fajnie ze poznalyscie się na żywo ze sweetka :)
trsymamy kciuki za poród!! wszystko będzie dobrze :*
 
reklama
Alexia super że się spotkalyscie ze Sweetka, możecie się wspierać nawzajem. To też inaczej niz tak przez neta :-)
No i życzę Ci żebyś przytulila swoje maleństwo wtedy kiedy chcesz, czy to jutro czy za tydzień:-)
 
Milka u mnie dziś była ta Heath visitor, pogadala chwilę i poszła. Oczywiście też się spoznila :-(
Alexia fajnie ze możecie się że sweeta spotkać na żywo :-)
 
Bluelovi zostawiam termin wolny hehe wole pierwszy dzień wiosny. Będzie wagarowiczką na potęgę :-)

Nie przypuszczałam, że tyle kwietniowek przejdzie na marzec :-)
Najważniejsze jednak, że trzymamy się tu wszystkie razem.
 
Czesc dziewczyny. Przede wszystkim wielkie gratulacje dla nowych mamus. Chcialam spr w ktorych tc dzireczyny urodzily ale niestety na kom jie widze.
U mnie wszystko w normie oprcz tego kosmicznego bialka. Jest pond 500. Ktos pytal kto chetny na 16 tego ja nie chetna ale cos czuje ze jutro pojde pod noz. Dowiem sie pewnie na dsisiejszym obchodzie albo jutro rano... Boje sie :(
 
Sweetka, Alexia - ale miejsce sobie wybralyscie na spotkanie na zywo:)
Trzymam za Was kciuki, moze jutro obie utulicie swoje corcie
 
reklama
Do góry