reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita śliczna ta Twoja córeczka i juz pozuje do zdjęć:)

Fenika to.dobrze że już w domku jesteście. Teraz szybko dojdziesz do siebie :)

Schauma no może po wizycie prosto do szpitala pojedziesz :)
 
reklama
Schauma o 5.16 obudził mnie mega mocny skurcz ..myślałam ze rodzę !...teraz tak co 10-12 min brzuszek mi twardnieje ale juz duzo mniej boleśnie , tez tak masz czy cały czas skurcze bolą ?...nastawiłam sie na wczorajsze "przytulanie" ale jednak siły nie mam:) wzięłam prysznic, wyprawie dzieciulki do szkoły i posiedzę w domu ..
 
wooooooow, Martita gratulacje!!!! :)córeczka przesliczna, nie mogłam się napatrzeć na zdjęcie :) i jakie włoski ma cudne!
nie wiedzialam, ze dzidzie mogą się rodzić z innym kolorem oczu niż granatowo-niebieski :)

schauma, marzenka trzymam za was kciuki!! :)
 
reklama
Marzenka ja mam cały czas bolesne skurcze od 6 rano ale nic częściej niż co 10 minut więc czekam na wizytę, mam za dwie godziny.
 
Do góry