reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny ulzyło mi trochę. Skoro Wy również tak macie to nie będę jej tego zabierać. Niech sobie cmoka tego cycora ile chce. Mam nadzieje, ze inni dadzą rade opiekować się nia bez cycora. ☺
 
Milady gratulacje!!! Ale maleństwo jak na ten tydzień :) Ale szybko urośnie :)

Lucinda to niech ktoś przywiezie męża w razie czego, w końcu poród nie często się w życiu zdarza :)

Dziewczyny ja też nie zawsze odbijam, szczególnie w nocy kiedy zasypia mi na cycku, bo w dzień to już rzadko kiedy Igor przy piersi przyśnie. Chyba że po jedzeniu zaczyna się prężyć to wtedy obowiązkowo, ale jak smacznie śpi to nie wybudzam.

Mój Igor też bardzo dużo ulewa, wręcz chlusta czasami, ale chyba i tak mniej niż Laura. Ale ja mam cały czas nieuregulowaną laktację i ciągle twarde i nabite piersi od mleka i on nie nadąża spijać tego mleka tyle go jest. Odciągam trochę przed karmieniem, ale nie chce za dużo bo znowu będę więcej produkować i takie zamknięte koło.

Mój Igor uspokaja się przy odkurzaczu :) Ale Laura się boi odkurzacza, ucieka i wyzywa... i co począć? :D

Alexia mi się wydaje że ona jest za malutka na "uczenie zasypiania" bez cycka, daj jej trochę czasu :) Ale szukaj też cały czas innych metod uspokojenia małej. Mi przy starszej córce sprawdziło się bujenie na rękach na piłce do fitnesu :) Mój Igor zasypia w samochodzie, w wózku, na klatce piersiowej też lubi, ale ja noszę w chuście bo muszę za starszą biegać, bujanie na rękach też pomaga ale raczej na uspokojenie a nie zaśnięcie. Ostatnio odkryłam że zasypia jak go wezmę do łóżka i głaszczę po główce i robię "ciiii", w nocy przy piersi zasypia, w dzień sporadycznie.
 
Alexia moja córka też mi tak zasypiala a potem sama z tego wyrosła także spokojnie przytulam. Ja niestety przy dwójce nie mam czasu ich przytulać godzinami.
Ale nasze pierwsze forumowiczów dzieci kończą dziś dwa miesiące :)
1460985780751.jpg


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1460985780751.jpg
    1460985780751.jpg
    64,1 KB · Wyświetleń: 443
Shauma i tego mi bylo trzeba. Uspokoilyscie mnie, nie zabiorę jej najlepszych chwil życia tj. zaśnięcia przy cycorku mamy. ☺

Co do ulewania to tez jej się zdarza bo nie zawsze odbije po jedzeniu. Nie przejmuje się jednak bo to normalne ulewanie u takich malutkich pociech.

Ania jak ten czas szybko leci. Twoje skarby juz takie duże i jakie słodkie. Wszystkie dzieciatko nasze są normalnie do schrupania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas dziś super noc, bo tylko jedno karmienie o 3 i raczej mało wzdęć, a się bałam bo wczoraj zjadłam gulasz wołowy i nie wiedziałam czy nie zaszkodzi Igorowi, ale jak widać jemu też smakował :)
 
Do góry