reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Klaczek tylko operacyjnie... będę na kontroli u gin. Za 6 tygodni to zerknie jeszcze na ta przepukline i powie co dalej.
Dzoana zazdroszczę wagi.. u mnie jeszcze dużo zostalo. W sumie to 16kg przytyłam po porodzie spadło tylko 6 kg. A teraz jeszcze mam 8kg na plusie.
 
reklama
Dzoana może u was tak nie będzie ale mój Damian tez bardzo szybko zaczął podnosić główkę a potem się okazało ze ma wzmożone napiecie i rehabilitowalismy.
Dominik mniej chętnie leży na brzuszku ale też go kładę mimo protestów po kilka razy dziennie na chwilkę.
Ania zazdroszczę Ci tego solarium tez bym poszła ale trochę się jeszcze boje 2 tyg po porodzie.
Okna tez otwieram normalnie przy Maluchu świeże powietrze jest zdrowe :) i my pierwszy spacerek zaliczylismy jak miał 6 dni ale było ladnie. Od tamtej pory spacer codziennie a teraz to nawet 2 bo i tak trzeba Starszego odprowadzać :D
 
dzoana przy Julii cieszylismy sie, ze szybko sie obracala na boki a okazalo sie, ze za szybko to niedobrze bo u nas oznaczalo problemy z napieciem miesniowym. Podpytaj pediatry co o tym mysli jak bedziesz na wizycie :)
 
No jak bede na wizycie to zapytam;-) ;) syn mojego brata tez bardzo szybko po porodzie trzymal glowke, ale na szczescie po prostu taki silny byl, nie miak zadnego napiecia;-) ;)

Mam nadzieje ze przy karmieniu uda mi sie zgubic pare kilo bo przed ciaza przy wzroscie 159cm wazylam 72,5kg wiec nie malo. A teraz karmie plus beda spacery to moze uda mi sie jakas fajna figurke wypracowac. Tylko ten flak na brzuchu...
 
Kitki, Martita kładę ja na brzuszku kilka razy dziennie po kilka minut i po prostu ignoruje ryk bo inaczej się nie da. Mała juz ładnie główkę podnosi i całkiem długo potrafi ja utrzymać. Pewnie furia dodaje jej si ;)

Bluelovi Ania waży teraz 3600 a 4 tyg temu przy wyjściu miała 2600. Urodziła się 2750 ale przez beznadziejny szpital zeszła aż do 2480... (musiałam walczyć o mm żeby dokarmiać ).
 
Aniabuu córeczka urocza :) Wracaj szybko do sił.

Mysza ogromne gratulacje, niemałego klocuszka musiałaś sn urodzić :) Napisz coś więcej jak już dojdziesz do siebie i czekamy na fotkę.

Dżoana mój Igor też główkę trzyma i co gorsze jak go biorę do odbicia to straszni mi się odgina do tyłu, patrzę na to raczej z niepokojem bo wiem że to może zwiastować problemy z napięciem. Całe szczęście mam zaprzyjaźnioną rehabilitantkę do której chodziłam z Laurą, zostały nam jeszcze 2 wizyty na NFZ których Laura już nie potrzebowała więc babka zaproponowała żebym przyszła z Igorem jak będzie miał 2mce i go obejrzy. Też kładę małego na brzuszku kilka razy dziennie, czasami grzecznie leży a czasami ryk ale główkę podnosi i przekłada też z jednego boku na drugi.
 
Dżoana wow, ale ładnie zeszłaś z wagi :) ta pirania ładnie z Ciebie wyciąga :p

Kasiunia śliczne córeczki :)

Coś mnie dzisiaj brzuch pobolewa jak na @, ciekawe czy coś się zbliża :D
 
reklama
Do góry