reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Annika mój Antek to najchętniej śmieje się do mnie. Ale jak usłyszy tatę albo babcie to aż cały się wykręca żeby na nich spojrzeć Wow, Kacperek już nosi 68?? Ale on jest starszy od mojego Antosia, prawda? Nasz w środę konczy 2 mies.
Kitki, Dawidek na zdjęciach wygląda na pulpecika, ale buźkę ma szczuplutką. Słodziaki masz w domku
 
reklama
Annika mój Antek to najchętniej śmieje się do mnie. Ale jak usłyszy tatę albo babcie to aż cały się wykręca żeby na nich spojrzeć Wow, Kacperek już nosi 68?? Ale on jest starszy od mojego Antosia, prawda? Nasz w środę konczy 2 mies.
Kitki, Dawidek na zdjęciach wygląda na pulpecika, ale buźkę ma szczuplutką. Słodziaki masz w domku

Nasz Kacper jest starszy ma 10 tygodni . Musiałam przejść na rozm. 68, bo w 62 nie mógł już swobodnie nóżek rozprostować. Trochę mi szkoda, bo liczyłam, że 62 dłużej ponosi... Takie ładne te małe ubranka..
 
Antus to ja zageszczam pokarm i musze przyznać ze pomaga :) chociaż jest z tym trochę zabawy bo karmię piersią a moja mała nie potrafiła zjeść kleiku (taka postać ma.zageszczacz przy kp). Wzięłam ją podstępem i podaje zageszczacz strzykawka przez kącik ust jak ssie pierś :)
 
oj Fenika, pomyliłyście mi się :) dobrze, że znalazłaś jakiś sposób na malutką. Teściowa opowiadała mi, że kiedyś mleko modyfikowane zagęszczało się mąką krupczatką :/ nie wiem jaki był sposób na kobiece mleko, bo przecież nie można go zagotować a surowej mąki się nie da przecież. Dobrze,że ktoś wymyślił takie normalne zagęszczacze.
 
Czesc dziewczyny troche mnie nie bylo bo trwaly przygotowania do chrzcin i jeszcze pare innych spraw do zalatwienia. Wszystko na mojej glowie. Nasza Julcia wczoraj zostala ochrzczona, byla grzeczniutka, ladnie siedziala w koscieke i wszyscy byli zachwyceni nią i jej kapeluszem. Smiejemy sie ze wygladala jak krolowa elzbieta w tym kapelusiku:-D
Mala na szczescie ladnie spi w nocy. Kapac sie lubi, za to nie lubi wychodzic w wanienki:-D
 
Witam wszystkie Kolezanki po długiej przerwie :) chciałam was prZeprosic za swoją nieobecność ..wróciłam 3 tyg temu do pracy, córki Komunia i wszystko z tym związane zabrało mi duzo wolnego czasu, ogólnie staram sie organizować tak czas zeby miec go w miarę możliwości dla każdego po równo..Mateuszek jest kochanym i łatwym dzieckiem..nie mamy kolek, i problemów brzuszkowych..jest całkowicie na moim mleku i swietnie je toleruje..budzi sie o 1.30 na karmienie nocne i spi do rana ..staram sie prEczytac zaległe posty po kilku tyg nieobecności ale jest ich masa :) fajnie czytać o wszystkich kwietniowych malenstwach :)
 
hej marzenka :) fajnie, ze się odezwałaś :) zaglądnij na wątek prywatny, teraz raczej tam siedzimy.
super, ze maly taki latwy w obsłudze! u mnie to samo - synuś nie ma kolek i jest bardzo grzecznym i spokojnym dzieckiem :) super, ze starasz sie byc dla każdego daiecka! a jak udała się komunia?
 
reklama
Hej Dzoana,
Super ze już po chrzcinach i ze mała taka grzeczna. Koniecznie pokaż nam zdjęcie w tym kapelusiku:-)

Marzenka no w końcu się odezwałaś:-)
Matko... Nie dość że do ostatniej chwili pracowałaś , to tak szybko do tej pracy wróciłaś. Podziwiam.

To co czekamy aż się pozostałe zaginione odezwą. Bluelovi, Beatka, Alexia:-)
 
Do góry