reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
klaudynaaa dziękuję za odpowiedź . Mały nie ma kolek , nie ulewa i wzdęć też nie ma. Zmieniłam proszek na białego jelenia , diete mam od prawie miesiąca , nie jem nabiału ani jajek. Spróbuje krochmalu może to pomoże ;)
 
Ja piore w plynach do prania np bobini może to coś pomoże, no i u nas krochmal pomagał na prawdę, jeszcze krem egzema może pomóc.
A tutaj cisza faktycznie ;-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Nie odzywałam się dawno bo człowiek zabiegany na maksa. Widzę, że tu też cisza wiec każda pochłonięta macierzyństwem.
U mnie i Wiki wszystko w porządku. Mała rośnie jął na drożdżach. Tydzień temu tj. Kiedy skończyła 2 miesiące ważyła 5kg. Jesteśmy po badaniu bioder, wizycie u neurolog i szczepieniach. Wszystko Ok. Pochwale się zdjęciami ale to na prywatnym forum.
Wszystkie dziewczyny gorąca pozdrawiam a Wiki wszystkie e-ciotki gorąco całuje

20160521_184633 - 1 szt.jpg
 

Załączniki

  • 20160521_184633 - 1 szt.jpg
    20160521_184633 - 1 szt.jpg
    264,1 KB · Wyświetleń: 506
reklama
Do góry