reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Co to za książka? :)

ckai43r886icswaj.png
Teraz akurat mam na tapecie zbior opowiadan o sherlocku holmesie. Ogolnie to lubię kryminaly lub jakies poradniki[emoji14]


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi jakoś mdłości ustały, zależy od dnia :) Za to męczą mnie napady głodu... Wczoraj tak się najadłam wieczorem, a przed spaniem znowu zaczęło mi burczeć w brzuchu i w nocy też się obudziłam z głodem [emoji23] No i właśnie ból piersi objawia się zazwyczaj wieczorem [emoji5]

ckai43r886icswaj.png
 
U mnie to samo. Rano lekkie zawroty głowy, ale jak tylko coś zjem i wypiję wodę to przechodzą. Potem ok 12:00 mam moment na siestę... i wieczorami czuję się zdecydowanie gorzej, nudności i taki niepokój w żołądku :/

Dziś zjadłam już sobie śledzika z kromką, i zaczęłam sprzątać. Boże, ale syf w domu, co za wstyd... :D
 
Za mna chodza gołąbki a nie umiem robic [emoji19] zreszta nawet mi sie nie chce [emoji16] szkoda ze nie mam mamy ani babci blisko, napewno by zrobily [emoji5]

 
Za mna chodza gołąbki a nie umiem robic [emoji19] zreszta nawet mi sie nie chce [emoji16] szkoda ze nie mam mamy ani babci blisko, napewno by zrobily [emoji5]


U nas ostatnio była ciocia kilka dni bo wujek miał operacje i codziennie do niego jeździła wiec narobiła gołąbków krokietów pierogów a na koniec bigos ugotowała :)


ganngox19445go7d.png
 
reklama
Do góry