reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Cześć kwietniówki :-)

Troszkę szkrobałyscie :-)

Gryzeldo nie przemęczaj sie tylko ..i wracaj szybko do Nas.

Lady jak masz jakieś konkretne pytanie co do prawa pracy to pisz. A zatrudnić się mozęsz jak najbardziej ;-)

Masiek zdróweczka!

Ponosiłam troszkę i ciągnie brzuś....
 
reklama
Hej dziewczynki...

MASIEK sen super uśmiałam się daj znać po wizycie 3mam kciuki...
MADZIUJKA nie przemęczaj sie tak kochana....:tak:;-)

CZARNULKA biedna pamiętaj ze jesteśmy z tobą rozumie cię sama tam jesteś ja na razie u rodziców i jest ok ale tam gdzie mieszkam nie znam nikogo mąż od rana do wieczora praca a ja tak sama więc nadrabiam tu....

GRYZELDO miłego przenoszenia i wracaj tu szybko.....
 
Witajcie dziewczyny

Ja tu rzadko zaglądam. (Bo bardzo dużo piszecie i nie nadążąm ;))

Silka, widzę, że chłopak, jak i u mnie.

Pozdrawiam
Dorota
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedz juz mi troszke lepiej:-).Normalnie zawsze cos sie musi dziac:shocked2:.Teraz siedzimy w domu bo niestety corcia ma zapalenie oskrzeli :-(i troszke sie jej nudzi wiec ma takie pomysly ze szok.Trzymajcie sie i zycze milego dzionka:blink:
 
Dobry wieczór kwietnióweczki

Jak wam minął dzień???
Tak madziujka skończyłam 20 tygodni i zaczynam 21 kurde teraz to tak z górki się toczę..;-):-)
MASIEK jak tam po wizycie???
Ja też się jutro wybieram jestem taka podekscytowana może doktor podglądnie kto tam tak kopie ostatnio...Odkąd jestem u rodziców i mam lepszy humor to szaleję ma dzidzia na maksa...tylko mój pęcherz gorzej te wierty znosi:tak::-)

SILA normalnie się martwię o cię:-(
 
Sie witam:-)

Wczoraj jakos nie bylo czasu zeby zajrzec, troszke spraw do pozalatwiania bylo

U mnie po malu leci dzisiaj to sie tak rewelacyjnie czulam jak nie w ciazy-pierwszy dzien od 5 miesiecy:-D, no i jutro ide na usg i moze sie dowiem co mam choc to marne szanse bo tu nie chca mowic:wściekła/y:, ale dam znac

Lady nie chcialas smaka narobic? "ale pyszne mi wyszly":-D az mnie zassalo z glodu, koniec wstawiaj wode na herbate zaraz wpadamy na pierozki:-)


Madziujka ty juz nosisz brzusio, wiecej nie musisz:wściekła/y:, uwazaj na siebie;-)

gryzeldo czekamy na ciebie

ada i dziemy leb w leb:-D

masiek jak po wizycie

niebo, patrycjak, odorota, anekha, czarnulka, wiosenko pozdrowionka

pominetych niechcaco tez pozdrawiam


Silka nie testuj tej kuli tak gorliwie tylko sie odezwij:tak:
 
WQitam wszystkie ciężarówki:-)
Kuba mi spac nie daje:no:
Wczoraj byłam na usg 4d i lekarz potwierdził że dziecwzynka więc jestesmy bardzo szczęśliwi i szał zakupowy mozna rozpocząć:cool::-D
wszystkie pomiary są w porządku:tak: wazy juz 420:szok: tylko niewiem ile cm:eek: musze doczytać w opisie
imie juz tez ustalone Kalina:tak:
pozdrawiam Was wszystkie i duzo zdrówka i spokoju zycze:tak:
 
Witam :))
Ale Wam fajnie,niektóre już znają płeć dzidzi.. Ja muszę czekać..oj jeszcze do 24tc na usg a czas się tak wlecze jak się na coś czeka:-p
Teraz zmykam do laboratorium zbadać krew i siki:-D
Wszystkim życzę miłego dnia:-):-):-)
Pozdrawiam!!! ;-)
 
reklama
Witam
Byłam w tym tygodniu na usg. I mam super wiadomość. Będę miała synka:) Wybraliśmy już imię - Przemysław:) Dzidziuś jest piękny, taki duży:)
 
Do góry