reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Hej dziewczyny.

My dzisiaj mielismy kolejna probe spania w trojke w sypialni. Od kiedy mala sie urodzila moj S. spi w salonie, bo ma tak lekki sen, ze budzi sie przy najmniejszym ruchu Natalki. Poniewaz smutno mi sie spi bez niego, co jakis czas jest proba. No i nie wiem o co chodzi, ale za kazdym razem jak maz spi z nami, mala budzi sie o jakis kosmicznych porach na jedzenie. Dzisiaj zglodniala o 1:30. Dodam, ze standardowo przesypia cala noc. Zdarza jej sie budzic kolo 3:30, ale zwykle to kolo 4-5 jest pierwsze karmienie. Nie wiem czy ona wyczuwa tatusia i stwierdza, ze tloczno w 3 osoby sie spi... Tak wiec S. wytrzymal do 3 i poszedl na swoja kanape w salonie :-(

proponuje wystawić z sypialni dziecko bo to wy je budzicie .

Nie ma sprawy!
Nadmiarem normalnych znajomych to tu nie grzeszymy, wiec babyboomowe psiapsolki wszystkie mile widziane!



dzieki dziewczyny za podpowiedzi. Mialam startowac z Pola w tym tygodniu, ale ze miala szczepienia, no i do tylu chodzi- to chyba w przyszlym pojdziemy pierwszy raz.



Na basen z niemowlakiem - BabyBoom
tu w sumie pisza, ten czas to mniej wiecej do 6-8 miesiaca. Wiec jeszcze wszystko przed nami.



Kittek - na youtubie jest duzo filmikow z maluchami jak plywaja - i w basenach i w wannach najpierw ;-) Swoja droga - maluszki plywaja przefantastycznie!

Myślę że jednak do 5 a nie 6-8 widziałam dzieci na kursiew tym wieku i nie radziły sobie tak dobrze jak maluchy czesto był ryk
 
Czesc dziewczyny:-)
Moj synek spal minionej nocy od 21 do 4,pierwszy raz spal tak dlugo i tylko raz sie obudzil na mleczko:tak:
Mniej wiecej za miesiac przeprowadzamy sie do...Paryza:-) Mieszkanie mamy juz zaklepane i powoli na miejscu bedziemy sie urzadzac:-)
 
Kittek- ja mam turystyczne + normalny materacyk (Kuba użytkował tego u mamy), bo to pseudo coś, to jest jakaś porażka... Ja bym nie chciała na tym spać ;-)

Onka- Aniam ma rację- mąż wybudza małą. Potrzeba kilka nocy, żeby nauczyła się jego dźwięków :-D a najlepiej jak macie możliwość, to wyprowadźcie ją do jej pokoju.

Dziewczyny nie ma co podziwiać, to żaden heroizm z pracą i opieką nad dziećmi. Tylko w moim wypadku to dobrze działa, bo mąż dzieciaczkami bez problemu się zajmuje, no i w domu pomaga. Ja bardziej podziwiam te mamy, które mają 2-3 (albo i więcej) dzieci i sobie z gromadką radzą- szczególnie te gdzie mąż nie jest domowo 'aktywny'.

Kawiarnia i plotki z psiapsiółą zaliczone :-D:-D:-D
 
cześć kobietki, widzę że o spaniu było....mam takie pytanko czy Wy śpicie z maluszkami w pokoju? Co prawda mój Antol ma swój pokoik ale ja śpię u niego cały czas a Pan Tata w dużym pokoju...jakoś się boję się go zostawić , chociaż mam nianię elektr.bałabym się że go nie usłyszę, choć odkąd Antol jest na świecie to ja chyba cały czas drzemam bo jestem taka czujna...Myślę że powoli trzeba dojrzewać do myśli że dziecko śpi u siebie a mama z tatą u siebie....

aa dziś przyszedł nam kurierem leżaczek cudowna planeta FP- jakoś nie mogliśmy się wcześniej dorobić więc Antol dostał na chrzciny, a ten nasz poprzedni z MamasPapas jakoś się nie sprawdzał- za bardzo pionowe było to oparcie i położyłam na niego Antola tylko jeden raz...
 
reklama
Love, dobrze, że jesteś ;-)

cześć kobietki, widzę że o spaniu było....mam takie pytanko czy Wy śpicie z maluszkami w pokoju? Co prawda mój Antol ma swój pokoik ale ja śpię u niego cały czas a Pan Tata w dużym pokoju...jakoś się boję się go zostawić , chociaż mam nianię elektr.bałabym się że go nie usłyszę, choć odkąd Antol jest na świecie to ja chyba cały czas drzemam bo jestem taka czujna...Myślę że powoli trzeba dojrzewać do myśli że dziecko śpi u siebie a mama z tatą u siebie....

aa dziś przyszedł nam kurierem leżaczek cudowna planeta FP- jakoś nie mogliśmy się wcześniej dorobić więc Antol dostał na chrzciny, a ten nasz poprzedni z MamasPapas jakoś się nie sprawdzał- za bardzo pionowe było to oparcie i położyłam na niego Antola tylko jeden raz...

ja śpię z M, a Hania w swoim łóżeczku obok nas...Laurka śpi u siebie w pokoju...i tak będzie przez jakiś czas, bo jestem zbyt wygodna, żeby latać w nocy między pokojami...szacun dla mam, które tak robią....

a co do pracy, to dziś pojechałam na chwilkę.....luuuuuuuuuuudzie...o 14 musiałam po angielsku spadać, bo bym nie wyszła.....a jak się czujesz, a pokaż zdjęcia, a jak mała, a karmisz, a to , a tamto, a sramto....oł maj god, porażka...a ja poszłam tylko o zasadach współpracy pogadać...dobrze, że Hanki nie wzięłam, bo bym do teraz tam kwitła :sorry2:
 
Do góry