Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
zielona - to zapraszam na lody do grycana jak się dokolebiesz do wawki
Uwielbiam!! A mam tak dobrze,bo moja siostra pracuje w grycanie w Gdańskiej galerii bałtyckiej :-) Pyszne są te o smaku cynamonu i makowe. mniam
ehhh
nawet wysikać się nie mogłam 
taki ze mnie był ananas wogóle chłopczyca byłam jedna dziewczyna na podwórku a reszta to koledzy zawsze stawiali mnie na bramce, łaziłam z nimi po drzewach i po płotach, jeździłam na rowerach bez trzymanki ahhhh jak miło powspominać te strupy i żużel na kolanach