reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Mnie męczą ostatnio bóle głowy :-( Z włoskich wakacji nici - mieliśmy jechać na południe Europy, ale lekarz stwierdził że jest tam dla mnie zbyt gorąco jak na początek ciaży i podróż samochodem może stanowić zagrożenie dla dziecka. Najprawdopodobniej obiorę więc kierunek Bałtyk :-)
 
reklama
Ja mam dzis dzien placzu... Po kilku dniach radosnych -nawet wczoraj w markecie glupota rozsmieszyla mnie tak, ze ludzie wokol mnie zaczynali patrzec na mnie jak na wariatke, przyszedl dzis dzien tragiczny. Od rana wszystko doprowadza mnie do placzu, nie taki ton glosu meza, pies krecacy sie w kolko, deszcz za oknem. Sama nie wiem czym sie tak zdenerwowalam od samego rana, ale trzasnelam drzwiami z szafy w sypialni, i az lustro z drzwi odpadlo... I sie potluklo!!!! Juz mnie az glowa rozbolala z tego placzu. Mielismy dzis do znajomych z wizyta sie udac, ale odwolalam spotkanie bo jestem nie do zycia. Masakra.
Ide zaraz chyba odprezajaca kapiel sobie zrobic, i do lozka...
 
czesc dziewczynki...ja bylam w tamty roku na Sycylii jak bylam w 5 tygodniu.I faktycznie to nie jest dobry pomysl....
Meka straszna w tej goraczce, jedzenie czasami nie smakowalo, rano trzeba wstawac na sniadania..ahhhh...Ble, ble....
Katik jutro bedzie lepiej...
Ja wlasnie leze cos mi jakos tak jakby w pochwie sie rozwieralo...moze to szyjka sie rozpulchnia nie wiem
 
Fajnie, że nas coraz więcej :)

Byłam w piątek u lekarza, fasolka jest, dobrze zagnieżdżona.
Lekarz powiedział, że wszystko jest ok. Do 12 tygodnia to sprawa natury. No chyba że wcześniej by się coś działo. Powiedział żeby żyć normalnie. Jedynie co ograniczyć to seks, bo mówi, że taki bardzo dobry orgazm (oczywiście mój :) może zaszkodzić a nie pomóc.
Ja się bardzo obawiam co będzie bo niestety tym razem zaczynam z nadwagą i to nie małą. Po poprzedniej ciąży schudłam ,ale hormony totalnie mi się rozregulowały , nawet nie zauważyłam kiedy do tego doszło :(

Myśmy się starali około roku, więc dobrze by było dotrwać do końca :)

W poprzedniej ciąży mdłości miałam dopiero od 3 do 5 miesiąca, także z tym objawem myślę, że nie ma co się stresować, że go nie ma.

Ja też z napięciem piersi mam różnie, teraz jest co raz rzadziej, w sensie nie przez cały dzień, najbardziej rano i wieczorem. A podbrzusze zaczęło mnie boleć dopiero wczoraj.

Gdyby dało się ustalić jakiś schemat objawów w ciąży dla wszystkich ten sam byłoby bosko, niestety natura chciała inaczej.
 
ilona 1985 co do becikowego to prawda. aby go otrzymac musisz byc pod opieka lekarza od 10tc. mnie juz to obejmie naszczescie bylam u lekarza nawet wczesniej.

zajrzalam do Was z ciekawosci. zycze Wam duzo zdrowka wytrzymalosci. oby Was mdlosci meczyly jak mniej.

mnie jakos wymioty ominely delikatnie mnie mdlilo tylko ale balam sie ze bede sie meczyc tak jak moja siostra do 4miesiaca ciazy(strasznie meczyla sie w pierwszej ciazy, natomiast w drugiej gin dala jej jakies boloce zastrrzyki i pomoglo nie meczyla sie).
ja najbardziej zapamietaalam wrazliwosc piersi. i stale mi bylo w nie zimno, choc ubieralam sie cieplo. chyba jeszcze w kwietniu chodzilam w zimowej kurtce plus kamizelka i tak bylo zimno.
Was to ominie bo jest cieplutko!

pozdrawiam i jeszcze raz zycze by wszystko bylo w jak najlepszym porzadku
 
Dziekuje Anowi!
Ja rowniez byłam juz u lekarza, u ginekologa raz i u ogolnego raz..ale mam tylko wydruk z kliniki czy musze prosic od lekarza azeby wystawil mi wypisane ,ze bylam pod jego opieka..czy to moze byc od ginekologa czy od lekarza ogolnego -prowadzacego?
Prosze o odp
Ja dziewczynki, ja troszke wiecej pochodze to mam bole w kroczu...Moze zle okreslilam to nie jest bol a tylko takie jakby ciagniecie
Nakupilam sobie troszke ciuszkow juz takich troszke dluzszych i obszerniejszych niz zwykle.
Jestem zadowolona....:-)
 
iLONA to zaswiadczenie musisz mieć od ginekologa,ze przed 10 tc ciąży podjęłaś leczenie u ginekologa nie wiem jak ma sie sprawa własnie z tym,ze mieszkasz w UK,musiałabyś sie dowiedzieć.Nie wiem nawet czy brytyjski ginekolog Ci wypisze takie zaswiadczenie po polsku.

Ja bóli żadnych nie mam jedynie co to piersi,są straznie bolesne poza tym czuję się wspaniale!!!

Dziewczynki zrobiłam listę kwietniowych mam zobaczcie sobie:)
https://www.babyboom.pl/forum/kwiecien-2010-f301/lista-kwietniowek-2010-dodaje-mazia89-29241/
 
reklama
Dziewczynki mam nadzieje ze do was dołacze.. Narazie przyszłam z pytaniem czy testy ciazowe robiłyscie przed dniem spodziewnej miesiaczki czy pozniej? Ja @ mam dostać 8 mam nadzieje ze nie przyjdzie.. To nasz czwarty cykl starań..
 
Do góry