reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja apetytu wcale nie mam bo gardło mnie boli.W brzuchu mi jeździ ale przełykac nie mam ochoty.Ogólnie czuję się dobrze, brzuch lekko pobolewa ale nic poza tym.
Co do jedzenia to mam zamiar uważac bo już nie chcę przytyc tak jak ostatnio 23 kg..
 
reklama
ja na wizyte to chyba za jakis tydzień albo 2 dopiero pójdę.Wesoła witaj.Ja lecę robić frytki:-):-) z sosem czosnkowym:)
 
Hej, ja idę do lekarza w poniedziałek 03.08.:-)zobaczymy co mi powie, bo ja chyba tak naprawdę wtedy uwierzę:-)dzisiaj idę na grilla do kumpeli i będę musiała się tłumaczyć czemu nie piję alkoholu i coca-coli:-)
 
No ja tez na wizyte sie wybieram za jakies 2 tyg, chce juz serduszko uslyszec a nie sam pecherzyk:tak: poki co ginka na urlopie i tak sobie mysle ze wezme sobie zrobie betke zeby zobaczyc czy ladnie rosnie dla pewnosci i moze juz jakies pierwsze badanka, tylko za bardzo nie wiem jakie. Te dziewuszki ktore sie wybiora na dniach do swoich ginow- meldujcie jakie badanka trzeba na poczatku robic! Ok??
 
Gratuluje wszytkim kwietnióweczkom!!!:-)
Ja właśnie zapisałam się do marcóweczek, ale mam termin na 30 marca więc jest duża szansa że zostanę jednak kwietniówką:-D:-D
Pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i gratuluję zafasolkowanym ,bardzo chciałabym do Was dołączyc,testuje 4.08,dzis27dc,mam obrzmiałe piersi i
ciagniecie w podbrzuszu ,no i mdli mnie mam nadzieję ,ze sie nie wkręcam:no:
 
Ostatnia edycja:
Do góry