reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Widze że mamy kolejnego dzidziusia, jejku jak ja też już bym chciała:-(. Mam naprawdę dość, to chyba najgorsze Święta w moim życiu:no:, czuję się okropnie i już trace nadzieję że mały kiedykolwiek zdecyduje się wyjść:baffled:. Już trudno ze mną wytrzymać taka marudna się zrobiłam, wszystko mnie denerwuje. Szkoda gadać:no:. Niech to się już skończy bo wymiękam:-(.
Nata śliczniutka dzidzia.
 
Ostatnia edycja:
Ale powaga powiem wam ,że w pierwszej ciąży nic takiego nie zauważyłam u mnie .Żadnych czopów, żadnych skórczy przepowiadających po prostu złapało mnie i poszłam rodzić .W tym samym dniu to wszystko.A tu w tej ciąży jest kompletnie inaczej.Ogólnie fajna sprawa taka trochę zabawa w detektywa.
 
No bo przeczytałam że niby brązowy to znaczy że z krwią był ten czop.Zgłupiec można od nawału tych informacji na necie.
 
Witam się dzisiaj - wielkanocnie:-)
Oczywiście nadal w dwupaku.

Ilonka gratuluję Gabrielka, wiesz, że sobie tak o tobie dzisiaj myślałam, że już się długo nie odzywałaś i ciekawe czy urodziłaś. Wchodzę na BB a tu taka wiadomość:-)

Ja już nie mam siły, w ogóle te święta mnie nie cieszą, już bym chciała moją kruszynkę i tyle:-(Też mam jakąś depresję!! A jeszcze dzisiaj chcieliśmy się z mężem poprzytulać ale mnie tak tam w środku bolało, że nie próbowaliśmy:-(

Życzę miłej niedzieli
 
o dziewczyny widzę ze tu już nie jedna się szykuje na lany poniedziałek :)

Nata piękne masz maleństwo
Aniash zazdroszcze tego czopa
ja mam na jutro termin a niczego takiego nie odnotowalam

własnie byłam z mężem na krótkim spacerze wkoło bloku i tak mnie ten tyłek drętwieje jak chodzę że masakra, dłużej nie dałabym rady

wolnymi krokami zbliza się do mnie depresja jutrzejszego dnia- jutro ma się urodzić Tymuś i jak nie zechce wyjść to po raz drugi będę przeżywać rozczarowanie terminem :(
Hania ma się lepiej
chcuałabym już...
 
reklama
Nadrobilam ten watek i musze powiedziec, ze napisalyscie wiele ciekawych rzeczy :tak: Ale i tak mam do Was kilka wlasnych pytan :-)

Malej pojawilo sie w faldkach na szyi zaczerwienienie z bialym srodkiem wielkosci czubka szpilki - czy to moze byc potowka?

To może być raczej tradzik niemowlęcy lub hormonalna sprawa . Można nie robić z tym nic bo samo powinno zejść . Ew jak to pojedyncza krosteczka mozesz posmarować delikatnie sudokremem powinno przysuszyć lub przemyć rumiankiem bo działa antybakteryjnie ,. Nie wolno tego wyciskać itp.
Czy to normalne, ze po wydaleniu smolki jak sie zaczynaja zwykle kupki, to jest ich na poczatku baaaardzo malo?
Są dzieci na cycku co potrafia robić kupe i raz na tydzień i to też nie jest źle . Poprostu dobrze dziecko trawi mleko i tyle . No chyba że widzisz że się męczy a tej kupy nie ma . Ale jak się nie meczy a robi mało to nie masz się co martwić . A są tez takie dzieciaki co kupa co karmienie .
Czy to normalne, ze mala jak sobie lezy to sie cala napina i wygina sie w luk do tylu?

tu nie pomoge bo Szymek sie tak nie wyginał . ale może to jakaś kwestia napięcia mięśniowego ?

Co zrobic zeby przy przewijaniu dziecko nie napinalo i nie prostowalo nozek? Ciezko zmienic pieluche i wyczyscic dupcie jak ma wyprostowane nozki...

I jeszcze do mam po cc... nie mialyscie problemow z wyproznieniem po operacji? U mnie jak dotad NIC chociaz jem normalnie :-(

Możesz uzyć czopka glicerynowego :)
 
Do góry