reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dobry :)

Widze duzo niespokojnych nas sie robi :(
Mało ruchów , wykończenie .., choroby :(
Ojej


Pat zdrówka :)

Margo moj tez sie mniej rusza ..., i tez mam wielkiego stracha jak Ty , mimo ze ktg wczoraj mialam i było ok .. I dzis juz do szpitala jade [emoji33][emoji33][emoji33]. Musi byc dobrze :)

Wczoraj mnie położna pytała czy karmić piersią chce .. Siara jest ważna .. I nie mam z tym problemu zeby dać .., a z karmieniem zaczelam sie wachac z nie na tak ....

Tabasia ojej .. To naprawdę ciezko jak drugie dziecko cos takiego mowi :(
Mam nadzieje ze szybko sie polepszy sytulacja [emoji110][emoji110][emoji110]

Anulka super ze do domciu :)

Miłego dnia :)
 
reklama
Siedzeń i rycze. Poszlak zmyć parę naczyń i nie mogę ustac przy zlewie...tak się źle czuje tak mam wszystkiego dosyć!!!!! Chodzić nie mogę bo mam wrażenie ze mi Pekinie kość pipowa, stać nie mogę bo mi Sabo i kręci się w glowie,mdli mnie i wszystko mnie boli! Nie chce juz być w ciąży! Ehhhh
 
biedne dziewczyny! jak was czytam to się martwię - może to ta durna pogoda tak działa na nasze samopoczucie? nie dajcie się zlemu kochane ciężarówki! wiadomo ze jest ciężko, chłopy są durne, mamunie wkurzające a dzieci potrafią doprowadzić do szewskiej pasji - ale w rezultacie pomyślcie ze bez nas to gatunek by wymarl:)
 
ja to nie wiem czy nie zarezerwuje dzisiejszego dnia. :D bo mam takie skurcze że mi sie przypomniało jak to jest mieć miesiączke. a nawet i chyba gorzej. chyba że mnie ktoś wyprzedzi. ;p
 
Myla :(
Mam nadzieje ze szybko urodzisz [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Eewel no rezerwoj :) obyś miala racje ;)

Sataga :( ojej sypiemy sie z bólu ... Nie dobrze :( ale nam wszystkim juz ciezko na tym etapie ..
Jestem ciekawa czy marcowki tez tak narzekały ..???
 
eewel.
Ciąża donoszona, więc na co czekasz :p

Ja już nie jestem taka pewna czy dotrwam do terminu.. Chyba, że to tylko niedobór żelaza czy cuś.
 
reklama
hormony dzisiaj chyba u mnie wygrywają. Jestem, zła, zmęczona i ciągle mi nie dobrze. Młoda się pchała a teraz nie ma już ochoty wyłazić. Ech mam to gdzieś! Wreszcie będzie musiała albo sami ją wyciągną! Mam tylko nadzieję, że mi wody w miejscu publicznym nie odejdą a teraz idę spać puki mogę.
 
Do góry