reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ja juz z rana zaliczylam telefon czy rodze bo przeciez kwiecien sie zaczal :-D
ale musze powiedziec ze w nocy sie wystraszylam ze to juz :/
obudzilam sie o 3 nad ranem z jakims dziwnym przeswiadczeniem ze cos mi leci z piczy i ze to wody sie sacza , skurcze caly czas od masowania sutkow co 6 min i bol w krzyzu
ale postaralam sie wyluzowac i zasnac i dotrwalam do rana :)

ja pewnie jakbym sie zaparla w tarciu tych sutkow dluzej niz te 3 min to cos czuje ze jednak bym sobie porod wywolala jak poprzednio
ale jakos mam blokade na maksa :/ choc juz nie mam wymowki - kwiecien sie zaczal :/ wieczorem moze w koncu sie zdecyduje znowu na probe wywolywania
nie ma wyjscia musze jakos urodzic przeciez nie bede w ciayz chodzic w nieskonczonosc
 
reklama
Jejku dziewczyny współczuję takiego samopoczucia :(
Myla u ciebie mogłoby się w końcu coś ruszyć.
Eewel no to czekamy :)
Doli współczuję chorego dziada :/ no i fajnie że pani matka pomaga.
Karina, to może spróbuj kp. W sumie nic nie tracisz, jak nie wyjdzie to trudno, a dobre nawet 2-3 miesiące. Żadne mm nie jest tak dobre jak mleko mamy :) o której do szpitala jedziesz?
 
Eewel no to trzymamy kciuki za dzisiejszy dzien!

Tabasia jak urodzilam druga corke to pierwsza tez takimi tekstami sypala ale nie martw sie, wszystko sie ulozy!

Anulka poczekaj jeszcze chwile moze sie pokarm pojawi a nawet jesli nie to nic na sile. Ja po drugim porodzie uparlam sie na karmienie piersia a ciezko bylo z Iza i jej nakarmieniem do syta... strasznej doliny sie przez to nabawilam...

dzis szybki obiad, potem fryzjer, ktg, usg i wizyta i pewnie jak zwykle zero skurczow itp. Dobrze ze chociaz nowa fryzura bedzie na pocieszenie bo z mezulem nie gadam i juz.
 
reklama
Do góry