reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sharmota Haha dzięki za wyjaśnienie :D widzisz Myla!!! Wiedziałam, że sciemniasz!! :p

Asiorek dawaj!!! :D

Milia wazelinka i woda tak:)

Natasza mm też dobre;) nie kracz! Nogi zaciskam hehe


Babydust dawajjjj Yeah!!!! Doczekalas się smyraczko cycow!!! :D


Ja znowu nie śpię, bo chłop chrapie!!!! Grrrrr
 
No to Natasza mamy pogodę.. nono, nie wiadomo czy jaja święcić czy bałwana lepić, haha

Zajęca lepić! U nas na osiedlu taki wielki był atrakcją jakieś 2-3 lata temu :o) No koszar z tą pogodą... Trzeba ją na śmiech wziąć by nie zwariować!

no dobra po smyraniu sutkow uslyszalam pyk i odeszly mi wody
zbieram sie do sziptala

Babydust, wow! Kciuki zaciskam! Oby szybko, łatwo i przyjemnie jak te szczęśliwsze poprzedniczki!!!!!!!!
 
widzę ze nie tylko ja nie mogę spać:/

babydust kręc sutole to może się wszystko rozkręci:) trzymamy kciuki :) u mnie cisza, chyba tez złapie za cyce skoro i tak nie mogę spać..
a i nad leje mgła taka ze nic nie widać, a przez ostatnie dni to co 5 min było inaczej: chwile słońce, kilka minut później deszcz, grad i halny. brrr aż człowiek głupial od tych zmian
 
Babydust nawet jezeli skurcze ustaly to chyba zostajesz w szpitalu bo wody odeszly?? Mi po wodach piekne skurcze co 5min sie pojawily po czym nad ranem wszystko zaniklo wiec dostalam oxy.
Trzymam kciuki za Ciebie :)

Muminek krecisz?? :D a m cos dzialal? ;)

Natasza karmisz? Melduj sie :p

Ooo Doli co tak pozno? ;)
 
Babydust i jak? Ja też prY odejściu wód słyszałam takie pyknięcie :) napisz jak postęp. Tabasia co nie spisz :)? Ja wlasnie karmiłam one nocy w ogole wiecej czasu zeby spokojnie poczytać
 
Wow jaka tu nocna produkcja :)

Babydust dawaj, mecz sutki dalej! Trzymam kciuki za szybką akcje.

Karina, Aga gratulacje!

Muminek ja tez z 5/05 i chciałam żeby mały się urodził 4/04 :) ale nie wiem czy dotrwam. A który rocznik jesteś?

Ja już od 2 godzin nie śpię. Najpierw przez 1.5 h napierdzielal mnie brzuch a teraz zaczęły się już chyba skurcze i to bolesne. Tak co 10 minut. Ciekawe czy się rozkręci. U nas do szpitala zapraszają dopiero po godzinie co pieciominutowych skurczy. Także jeszcze długa droga przede mną :/
 
reklama
Do góry