reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Milia jakos się nie martwie bo wiem że jak to się potwierdzi to da radę to skorygować :) co ją poradze że moje dziecko takie silne...:p
 
reklama
Mila super wygladacie! :tak:super nosidelko


Milia wiem ze z czasem bedzie lepiej ale jakos nie mam juz poki co sil... dobrze ze moj ma wolne jeszcze to mi pomaga... ale od poniedzialku wraca do pracy wiec zostane sama... no ale jakos dam rade..do tego maly daje mi popalic, jestem wykonczona..:-(

Doli ja chce, wyglasa smakowicie!:tak:

Aga super sukieneczka!;-)


Za tydzien ide do przyjaciolki na urodziny, doradzcie mi co moge jej kupic w prezencie?
 
Milia na pewno nie zrobiłaś z siebie idiotki, jak nie rozumiesz to niech tłumaczy do czasu aż załapiesz bo jak nie to możesz źle to robić i zamiast pomóc to zaszkodzisz.

Widze że dużo ma problem z chrzestnymi, tutaj jest tylko jeden chrzestny ale my chrzciny to może w przyszłym roku. A tu jak mówiłam impreza jak wesele, wiec bedzie ciężko.

Byliśmy na szczepieniu mała zapłakała na 20 sekund i tyle, potem usneła. Lekarz powiedział że jest duża i szybko rośnie i pewnie będzie wysoka. Jutro 2 miesiące, waga 5440 i 63 cm.
 
dziewczyny przepis jest tu:

Moje Wypieki | Budyniowe drożdżówki z karmelizowanym rabarbarem

ja korzystałam z przepisu na ciasto , nayomiast budyń z torebki robiłam (gęstszy troche ) i na góre karmelizowane jabłka bez kruszonki,może byc też wersja z masa serowo budyniową ( budyń z połowy paczki + 300 gr sera + żółtko ) mniami!

dzieci śpią, męża nie ma..pani matka poszła wiec ide się kapąc szubko a potem zjem rolade z bitą śmetaną!!!!!!

Margo u nas dziś rekord 5 godz przerwy w jedzeniu i to w dzień bo w nocy to i 7 nieraz.. fajnie, że wakacje u was tuż tuż :-)

milia jakocham drożdżowe..z początku wyrabiam mikserem tymi mieszadełkami jak spiralki a potem ręcznie (ok 10min) samo recznie to max 20 min :-)

Pat pożycz optymizmu...serio ... biedny Wojtuś znowu coś..eh..

Olusia nie mam pojęcia..może album na zdj ?jakiś fajny?

Kuklaki wow! wielka! ja mierzyłam mojego i wyszło rax 59 a razz 62... ubranka na 62 są akurat albo przyciasne, body na 68 są w sam raz...dlugi ma tułów..
 
Kuklaki teść nie przyjedzie bo teściowa dostala zaproszenie wiec zawsze moze sie pofatygować do kościoła tego nie wie nikt :-/ a on unika takich stresujących sytuacji a poza tym my dopiero budujemy relację i na pewno czułby się nieswojo jeszcze ale ja to szanuje..jedziemy do nich tydzień po chrzcinach..

Milia wizyta położnej bardzo fajna! 1.5h była :)
Uspokoiła mnie..piwiedziała że gdyby było źle to by kazała ćwiczyć i nie pozwoliła czekać z rehabilizacją. Powiedziała aby na neurologów trochę brać poprawkę bo oni by chcieli dziecko do szablonu przyrównać i że 3/4 wrocławskich dzieci ma asymetrie.
Powiedziała że Adasiek jest trochę słaby ale w dużej mierze leniwy..i że patrząc na całokształt trzeba wziąść pod uwagę że urodzony w 38tc bez akcji skurczowej przez cc do tego charakter i uwarunkowania genetyczne i że z niego póki co mega żywioł to nie będzie :)
Spokojnie piwiedziala aby czekać na rehabilitację a w tym czasie mamy trochę stymulować go w domu..kłaść na brzuszku i dodatkowo plecki masować, nóżkami rowerek robić, zginać kolanko do przeciwleglego łokcia ,turlać go i takie tam.. I jeszcze mam w necie poczytać o masażu szantala i próbować go trochę masować.
Zaraz może poczytam o tym masażu..

Położna mnie pytała czy czytamy małemu..mowiłam że zdaża nam się ale skoro to ważne to zaczynamy czytanie codziennie: ) a wy czytacie?

Milia nie myśl tak,że zrobiłaś z siebie idiotkę!! Chcesz być pewna wykonania aby dziecku krzywdy nie zrobić i masz do tego prawo aby Ci wytłumaczyć i nauczyć. A ludzie są nieżyczliwi skoro mama przychodzi do fizjoterapeuty to powinno być w niej trochę empatii !!

Doli dobrze że pani matka przy drugim dziecku poczuwa się do bycia babcią i pomocną!! Skoro masz możluwość kożystaj :) smakowitości upiekłaś :)

Pat widzisz jak nie obniżone to podwyższone napięcie..ale będzie dobrze!! Położna mi dziś mówiła aby się tak nie przejmoważ a u dziecka do pół roku można większość skorygować :)
 
Kuklaki super z tym szczepieniem!! Dzielna dziewczynka:) i duża fajnie :)

A ja podjełam decyzję że jedziemy jednak nad morze:) bardzo się ciesze że mały skorzysta z klimatu :) ciężko było coś znaleźć ale się udało i Sianożęty zarezerwowane :)
 
Kuklaki ale juz duza... :tak:dobrze ze po szczepieniu wszystko dobrze

Mikus ma ostatnio problem z brzuszkiem, placze, nie chce jesc, tylko chcialby bym go nosila i nosila...:baffled:
 
reklama
Doli pożyczam !:* ja stwierdziłam że już nie ma się co stresowac...zresztą może się okazać że to nie podwyższone napięcie a mały po prostu taki silny jest...zobaczymy :)

Kuklaki to duża dziewczyna !:) Wojtus dzisiaj 2 miesiące i też 5400:) a wzrostu nie wiem ale lekarka mówiła że długi i była e szoku że taki rozesmiany i rozgadany na 2 miesiące. Po szczepionce na chwilę zaplakal i zaraz śmiech do lekarki :D
 
Do góry