reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

My też po kąpieli, ale Małgosia usnęła przed jedzeniem... I za nic nie możemy jej flachy wepchnąć, tzn. wepchnąć jeszcze jakoś tak, ale ona nie chce ssać i mleczko wypływa, więc to nie ma sensu. Mam nadzieję, ze obudzi sie do północy, a nie o 2-3...
 
reklama
A ja nie wiem czy ten wyjazd przyczynil sie do tego ze Mikusia boli brzuszek czy to po prostu kolki, czy co? ech... biedny nameczy sie... :-(nie moge patrzec jak biedaczek sie meczy i placze... a rak to juz nie czuje....
 
Dokładnie Olusia, kropelki i ciepła kąpiel nic nie dają ?
U nas kropelki przed kąpielą i w kąpieli mały jacuzzi sobie robi ;)
 
Robilam ciepla kapiel, dawalam kropelki, masowalam brzuszek..no o raczki.. odnosnie jedzenis to hmm nie przypominam sobie zebym cos nowego zjadla..juz sama nie wiem!..ech...
 
Ja wczoraj sie napchalam kalafiora, tak mnie brzuch bolał na wieczor..a Olivke nie ruszyło nawet!

Starszej kły wychodzą i bidula marudzi, płacze i humor ma do d...y :zawstydzona/y:
 
reklama
Natasza mam kropelki sam simplex i podaje od 10 do 15 kropel... ale ostatnio mysle o espumisan 100 lub bobotic forte... nie wiem ktory lepszy....?
 
Do góry