reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

hej
dzięki za odp w spr. wyjazdu
nie spodziewałam się, że jesteście wszystkie na tak..szok.. :-) jeszcze pogadam z pediatrą z mężem jutro i decyzje trzeba podjąć do pon najpóźniej ..
jedyna osoba która jest całkiem na nie to wiecie kto więc trucie dupy za...3..2..1.. dzis napomknę jej o wyjeździe że rozmyślam..

eh żebym tylko miała argumenty takie jak mam teraz a nie znowu cisza.. :(


Pat dajesz dziecku bajki oglądać? :p lol nieźle

Anulka no a co Ty myślałas, taki piękny poranek to po co spać :-D

marela ja zjadam albo rozdaje :-D nie no codziennie nie ma ale jak mnie najdzie to jest ;-) a potem przerwa :p


dzisiaj mam dzień rozplanowany na maxa.. sprzątanie generalne, zakupy, doprowadzanie siebie do porządku :-D,:-Dciasto na wieczór, marynowanie mięsa :-D może chleb upieke :-D:-D:-D

tylko niech mały zaśnie hehe
 
reklama
Vesunna - ona mnie tak zezarla ze nawet ubranie boli. Nakladek nawet nie rozważam. 2 dni chodzenia nago i dzis przystawilam. Nie jest idealnie ale juz tak nie boli strasznie.
 
Wiecie co...wszyscy mi życzyli, tzn przepowiadali, ze drugie dziecko da mi popalić, ze bedzie płakać, krzyczeć, nie bedzie spać w nocy a tu prosze. Malutka większość dnia przesypia, rzadko płacze no chyba, ze jest głodna, przesypia nocki dokładnie jak Viktoria i jest przeuroczą śmieszką :-D niech sie w dupe ugryzą :baffled:
 
Lei no i super :D
ja już czekam na teksty, że przydało by się 3..dziewczynka..
no cóż..odpowiadam, że ja już swój pakiet mam i wszystkie dzieci też mam ;D
 
Lei no i dobrze oby tak dalej ;)

Doli znowu ciasto w,planach, to jak nie codziennie... :p

A moja zamiast być coreczka tatusia to zaczyna się robić coreczka mamusi, ale co się dziwić jak ciągle prawie ze mna tylko jest :)
 
Pat Oki, Ok..ja mam inne zdanie i moje do 2 lat nie oglądały i nie będzie mały oglądał.. Nie widzę plusów puszczanie tv tak małemu dziecku prócz czasu wolnego dla rodziców..
 
I tak siedze przy nim , nie zostawiam go bo by mi pewnie z łóżka wyemigrował :p zresztą to nie jest tak że zostawiam go na godzinę przed TV i mam w nosie, wlaczam TV bo ja oglądam a to że on patrzy to mi nie przeszkadza ale wiadomo, każdy może mieć inne zdanie ;) przy tak małym dziecku ciężko powiedzieć że ogląda bajke żebym ją miała wolny czas :D
 
Lei moje wszystkie 3 byly grzeczne :) jedynie syn jadl bardzo czesto i syrene wlaczal jak glodny byl ale pieknie spal
Basia teraz tez a ja sama myslalam ze do 3 razy sztuka ze wlasnie trzecie da mi popalic :)

Pat ja sie z Doli zgadzam mnie wydaje ze taki maluszek nie bardzo umie sobie poradzic w glowce z tak duza iloscia zmieniajacych sie obrazow jak w TV , jak Basia chce sie gapic w TV to ja zabieram sprzed odbiornika

Doli nie mow jeszcze szanownej :) jak juz podejmiesz decyzje to jej oznajmij ze wyjezdzacie i kiedy i tyle :) po co masz sluchac jojczenia
 
reklama
Dziewczyny, szybkie pytanko :-). Jak jest u was z jedzeniem przed wieczorem? Najpierw jedzenie, kąpiel i spanie, czy kąpiel, jedzenie i spanie?

Dorwalam w końcu język niemowląt książkę i tam jest napisane, w sumie logicznie, że żaden dorosły nie idzie spać zaraz po jedzeniu, a wchodzi w okres aktywności - po śniadaniu praca, po obiedzie dalej praca, po kolacji aktywności wieczorne. Zgodnie z tą tezą, u niemowlaka powinno być podobnie.

U nas jest kąpiel, jedzenie i spanie. Czasami wieczorne lulania trwa nawet 40 min i się zastanawiam, czy może wina tu jest po stronie złej kolejności aktywności :-/ co sądzicie?
 
Do góry