reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asiatipl no to nieźle, jakbys dwa maluchy miala które sie bez ciebie nie obejda ;)

Doli moja narazie to nieraZ z kupa siedzi i się śmiać potrafi ;) jak sama nie sprawdze to nie poznasz ze narobila :D

Asia wro a ile twoja teraz ma dokladnie i ile ważyla przy urodzeniu ?
 
reklama
Ja moja co dwie godz, no czasem zdarzalo się szybciej jak marudzila i widzialan ze chce jesc. Nie chce też żeby cały czas wisiała na cycku żeby mnie nie zaczęła jak smoczka traktować. No i w nocy potrafi pospać ladnie. No i wczoraj ważyła 5200
 
Aga, nawet nie widziałam, że zw względu na ten przewód wydają orzeczenie, to Wam pewnie też dadzą na rok, bo jak jest z tym -może zarosnąć, czy się operuje?

Doli, u mnie w rodzinie na szczęście tak nie jest, jeśli zdecydujemy się na chrzciny, to będzie max kilkanaście osób, u nas na wesele zaprasza się wszystkich, ale na chrzcinach byłam tylko u jednej kuzynki i to tylko dlatego, że w tym samym mieście, więc nie ma napinania się.
 
aga,
dzisiaj po ważeniu, jak pisałam wcześniej, wyszło 4940, przy urodzeniu miała 3370. W porównaniu do niektórych dzieci jest szczuplutka, ale jednocześnie długa.
 
Asia no to moja jest chyba jakies dwa tyg starsza, podobnie idzie z waga bo dwa tyg temu miala 4930 ;) a ur. byla 3400 wiec tez podobbnie :)

Milia ja bym tez nie wiedziala ale ten lekarz kardiolog sam mi kazal ksero zrobic z pierwszej wizytyi mowil ze moge sie starac o zasilek pielegn. bodajze, tylko najpierw musze wlasnie o to orzecz.pow. ze zawsze to kasa na dojazdy bedzie doadtkowo
z tym roznie, moze byc operowane, ale narazie dzwonilam w lipcu i razem z chirurgami zdecydowali ze narazie tylko do obserwacji bedzie to, bo sie troche zmniejszylo, bylo 4 mm a jest 2-3, podejrzewam ze narazie poki nic sie nie bedzxie zlego dziac z tym to bedziemy tylko musieli jezdzic na ktontrole, a jesli by mieli cos robic to dopiero jak bedzie troche wieksza
 
Szaj,
dobre pytanie. Nie wiem ile ma dokładnie, bo mi jej nikt nie mierzy. Na oko widać, że długa, nogi to drugie tyle ;) W zasadzie to mogłaby już chyba nosić r. 68. Ciężko mi powiedzieć, bo ma ciuszki głównie z szafy bobasa, a tam rozmiarówka momentami zawyżona (śpiochy i półśpiochy) i szeroka - na długość r. 68 bodziaków jest ok, ale Mała w nich pływa ;) Niby waga na granicy, ale ja też byłam dłuższa, a ważyłam niewiele. Wszyscy myśleli, że byłam wcześniakiem, a ja po terminie urodzona ;) Moja rodząc się była taką kluchą ;) A teraz się wyciągnęła.
 
reklama
Uff ale czytania:) Adas lubi smoka ale piąstki i kciuk też jest super:)

Mamy już za sobą pierwszy słoiczek marchewki :)

Dzięki dziewczyny obie uroczystości się udały pomimo nieziemskich upałów :) Adaś był bardzo grzeczny i dzielny nie p£akał wogule ślub praktycznie przespał a chrzest grzecznie oglądał :) przez 3 dni musiał bardzo dużo czasu zajmowac sie sobą kiedy my z m wszystko szykowalismy ale dał radę :)
 
Do góry