reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Hmm jeśli myślę że to jest to co myślę ;) to chyba kręgosłup daje już o sobie znać właśnie u dołu pleców i początku pupy u mnie tak jest ale jeszcze nie tak mocno jak piszesz

No wiesz da się przeżyć bo boli tylko przy samym wstawaniu ale zazwyczaj popieram się lekko na mężu jak mam go kolo siebie ;-)
Brzuszek mam mały a już czuję się trochę jak taki pingwinek :-)
 
reklama
Hej kobietki
Powiem Wam,że tą ciążę gorzej przechodzę,jestem bardziej zmęczona,boli kręgosłup i kości łonowym:/
Aleee w pon wizytka-połówkowe:) ktoś jeszcze wizytuje?
 
Hej Dziewczyny
Dawno mnie tu nie bylo ale postanowilam wrocic i na nowo z Wami byc bo brakuje mi tego forum ;-) nie wiem w sumie czy mnie ktos tu pamieta (na 99% nikt) ale nic straconego :-D
 
Jaw czwartek miałam wizytę i dostałam skierowanie na test obciążenia glukoza i następna wizyta 26go marca ;-)
Co do bólu, to u mnie często występuje rwanie w posladkach po lezeniu :-\
 
Ja mam wizytę w środę już się nie mogę doczekać aż podejrze naszego maluszka napewno bardzo się zmienił ostatnio widzieliśmy się 5 tygodni temu. Mi kręgosłup też doskwiera zwłaszcza w odcinku ledzwiowym i tak pod zapieciem od stanika.
 
reklama
Do góry