reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ja dziś byłam na KTG, wszystko prawidłowo :) oczywiście przez pierwszą połowę mały spał i miał w nosie, że zjadłam duże śniadanie i coś słodkiego (; ale potem go położna poszturchała i się zaczął wyginać w końcu.

wyniki moczu, morfologii prawidłowe, HIV i kiła oczywiście negatywne, lekarz kazał w terminie się zgłosić do szpitala, jeśli nie będzie się już wydobywał mały na świat (; w sumie nie wiem, powinnam iść? bo na SR mówili, że do 5 dni po terminie można poczekać, to sama nie wiem.

właśnie zamówiłam sobie sushi :D mega ochota mnie naszła. teraz siedzę, piszę teksty (jeszcze 2 zostały), potem muszę chałupę ogarnąć, jutro moja mama przyjeżdża na tydzień chyba. w ogóle padam na twarz, jest duszno, no i nałaziłam się dziś (załatwiałam konsolidację kredytów) /:

No Olga to szybko ci sie kazal zglosic. Mi grubo po terminje dal w pierwszej ciazy skierowanie. Ale chyba na twoim miejscu bym poszla skoro tak mowil
 
Dziewczyny,co do ktg to chyba w prawidłowym przebiegu ciąży nie ma konieczności robienia przed skończonym 40tc,ewentualnie dopiero po zęby malca monitorować...przynajmniej mój lekarz tak mówi...

Olga,myślę,że śmiało możesz kilka dni po terminie poczekać zanim się zglosisz do szpitala.w szpitalu gdzie rodziłam zatrzymywali dopiero 14 dni po terminie-o ile wszystko było ok :).bez sensu leżeć.w szpitalu i słuchać innych rodzących ;)

Miałam wczoraj straszny wieczór....brzuch cały śpięty,bolacy,hektolitry śluzu i chyba znów cześć czopa...aż się przestraszyłam,że to już ;).na szczęście przeszło i rano wstałam jak nowo narodzona :)!czyli dalej szansa na sesje z brzuszkiem 05.07 jest :)
 
Olga,myślę,że śmiało możesz kilka dni po terminie poczekać zanim się zglosisz do szpitala.w szpitalu gdzie rodziłam zatrzymywali dopiero 14 dni po terminie-o ile wszystko było ok :).bez sensu leżeć.w szpitalu i słuchać innych rodzących ;)

Nie powiedziałabym że tak bez sensu.Takie samo podejście miałam i dzięki Bogu ze byłam w szpitalu bo zaczęły mi wody odchodzić,szybkie ktg i cc '
Kilka dni temu też znajoma urodziła i mówiła ze nie chce leżeć bez sensu (poranne ktg i szybko cc bo dziecku tętno spadło)
 
Nie powiedziałabym że tak bez sensu.Takie samo podejście miałam i dzięki Bogu ze byłam w szpitalu bo zaczęły mi wody odchodzić,szybkie ktg i cc '
Kilka dni temu też znajoma urodziła i mówiła ze nie chce leżeć bez sensu (poranne ktg i szybko cc bo dziecku tętno spadło)

Kurde ale z drugiej strony toby wynikalo z tego ze wszystkie juz powinnysmy lezec w szpitalu na wszelki wypadek
 
Hej dziewczyny

Jestem i ja :) część pewnie już wie z fb. Nie wiem czy Michalina pisała ale my szczęśliwie rozpakowani 25.06.2015 r. :) Mały Patryś urodził się z waga 3320g, 57 cm dł 10/10 :)

Niestety apka w telefonie umarła, a na nadrobienie nie będę miała pewnie za wiele czasu w najbliższych dniach :(

Czujemy się w miarę, brzuch ciągnie no ale nie może być za lekko ;).

Bardzo was proszę napiszcie mi pw kto się rozpakował, kiedy itp :) Gratuluje oczywiście wszystkim mamusiom :)

A o to my na wczorajszym wypisie ze szpitala :)
Patryś.jpg

PS zespół szpitala Bródnowskiego super :) bardzo zadowolona :) Druga cesarka i drugi raz z mega bananem na buzi ;)
 

Załączniki

  • Patryś.jpg
    Patryś.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry