reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

dzień dobry, dziś znowu pobudki w nocy do łazienki ze 3 razy, a tak mi się dobrze ostatnio spało.
i chyba ten czop zaczął odchodzić, bo dużo gęstego śluzu widzę na wkładce o_.

jeszcze moja mama przybywa dziś wieczorem, sama nie wiem, czy się cieszyć, że pomoże, czy wkurzać, że wolałabym być sama z A. teraz (;
 
reklama
jeszcze moja mama przybywa dziś wieczorem, sama nie wiem, czy się cieszyć, że pomoże, czy wkurzać, że wolałabym być sama z A. teraz (;

Ja na początku ciąży mówiłam, że chciałabym żeby po porodzie był ktoś u mnie, brat, siostra.. whatever. Ale teraz ? Chcem być tylko z T i mam nadzieje że tak będzie, a jak słyszę że mam dać znać jak zacznę rodzić to krew mnie zalewa :-) Najbardziej by mi odpowiadało, gdyby to wszystko zaczęło się w nocy i przynajmniej była by wymówka dlaczego żeśmy się nie odezwali .. Ogólnie staje się co raz bardziej nerwowa, a już całkiem jak słysze : " Ty jeszcze nie urodziłaś ? " " Kiedy rodzisz ? " wr ...
Ja po śniadaniu, dzisiaj naleśniki z jagodami. Chwile jeszcze poleżę i ruszam tyłek i coś ogarniam bo jak tak dalej pójdzie to prze leże cały dzień bo humor będzie nie ten ..

Angi trzymam kciuki, kuurde zazdroszczę Ci malucha przy sercu :) :*
Powiedz jeszcze jak twoja starsza córcia zareagowała na brata ??
 
angi trzymam &&& musi być dobrze nie ma innej opcji:-)

karolinka śliczna dziewczynka i bardzo mi się spodobało imię :-)


olga i martyśka ja właśnie uciekam z domu przed samym porodem też chce być z mężem już ma załatwione tydzień po porodzie dostaje wolne i jesteśmy przez ten czas razem więc wierze że damy rade tyle par na świecie sobie radzi więc jak nie my to kto:-)

też słyszałam komentarze że w domu mama pomorze albo coś w tym stylu ale moja mama miała kontakt z noworodkiem prawie 30 lat temu więc pewnie sama by sie bała to maleństwo brać na ręcę a ja nie cierpię jak mi ktoś patrzy na ręce więc i tak jej samej bym z dzieckiem nie zostawiła .......świadomie zdecydowaliśmy się dziecko świadomie więc trzeba wziąć sprawy w swoje ręcę może poproszę o pomoc z podkulonym ogonem zobaczymy ale na razie o tym nie myślę;-)
 
Witam dziewczyny!
Gratuluję malenkich cudów...<3
Są prześliczne,i takie malutkie.
U nas upały niemilosierne. Czyje się po każdym dniu jakbym spędziła cały w kamieniolomach:-(
Malenka chyba też czuje temp bo jakby rusza się mniej intensywnie...ale wciąż wszystko w normie.
U mnie żadnych żadnego bólu ostatnio,brzuch nadal dość wysoko,momentami ciężko mi oddychać...ale mój czop to regularnie od miesiąc po trochu ucieka więc trochę nie rozumiem dlaczego nadal nic się nie dzieje... :-(
Tak jak cała ciążę czułam się dobrze to teraz po woli mam już dość i chce juz zobaczyć moja mala :-)
 
witam z rana, ja juz po kawce Ince i duzej porcji czekolady :))
moja M. wrocila z tygodniowych wakacji<ale ja za nia tesknilam :-D
wiekszosc z was nie moze juz sie doczekac konca ciazy i porodu, a ja szczerze mowiac chcialabym zeby jeszcze troche potrwala...:tak:
bede tesknic za brzuszkiem, czuciem ruchow, nie plqnuje juz tego powtarzac, a to takie magiczne :)

a w temacie b adan gbs- mnie lekarz tez nie zlecil, ale wlasnie wczoraj zrobilam, Czy przy planowanej cc to w ogole potrzebne? czy ktorejs z was lekarz zlecil mimo planowanego cc?
zrobilam na wszelki wypadek, jakbym nie zdazyla z cieciem :)
 
Ostatnia edycja:
Wku*ił mnie z rana sklep z fotelikami, bo nie dość, że czekam już 2 tygodnie na realizację zamówienia (nie mieli bazy do isofixu - o czym nie wiedziałam składając zamówienie - ale ok może się zdarzyć), to jeszcze dziś mi miły pan dzwoni, że fotelik sobie odłożyli dla mnie w trochę złym kolorze tzn. też czarny, ale z innym wzorkiem. Już mi opadło wszystko. Dziś mają wysłać zamówienie i tylko dlatego nie zrezygnowałam, bo z wiadomych względów mi się spieszy, a w innym sklepie pewnie najszybciej by wysłali jutro czy pojutrze. ehhhhhhh....

Mam też ten sam problem co Olga z medicoverem, moja lekarka kazała przyjść za tydzień. Super, tylko terminy do niej są na 18 lipca najbliższe.. A ja sobie wcześniej przyklepałam dopiero 13 lipca. No ale powiedziała, że jak coś to mnie przyjmie, tylko nie lubię mieć tak nie na godzinę i robić jakieś podchody pod gabinetem :/
 
reklama
Dzien dobry :) ja dzis wreszcie mam wyczekiwana wizyte chociaz znajac zycie to bede po nie wiedziala mniej niz przed :) ale jakos nie czuje dzis ruchow.... zjadlam wlasnie slodkie platki i czekam ale zaczynam sie denerwowac :(
 
Do góry