reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Moja też sie już śmieje, ewidentnie świadomie do ludzi, najchetniej do dziadka. A wieczorem to masakra, ja ją chce do spania, utulić, a ona z szerokim uśmiechem patrzy prosto na mnie i "eeeej" :)

Za to starszak zaczął sie uśmiechać dopiero jak miał czwarty miesiąc - i też do dziadka, zdrajca jeden :D
 
reklama
U nas też już od tygodnia uśmiechy i guganie, najchętniej do zabawek na macie i do rodziców ;-) a i cieszy się jak przychodzę kiedy sama leży ;-)
 

Załączniki

  • 1440963819711.jpg
    1440963819711.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
ja naazie nie mam problemow ze spaniem i usypianiem w ciagu dnia ma 4 drzemki od 30 min nawet do 2 godzin. wieczorem sam zasypia najpier przez godzine lezy w łóżeczku gaworzy sobie i zasypia budzi sie okolo 23-24 na karmienie i odrazu zasypia pozniej co 2 godziny na cyca a wczoraj pobil rekord spal 4 godziny :tak: nad ranem biore go do siebie i spi nawet do 11 :-)
smieje sie ze ma to po tatusiu bo tez lubi dlugo pospac :-D
 
Hej dziewczyny, a jest tu ktoś kto już ćwiczy ? :) może macie jakieś fajne polecane filmiki ??
W dziendobry tvn nawet jest spot zrobiony o ćwiczeniach, ja juz dzisiaj zaliczyłam a cały poprzedni tydzień pedalowalam po 30 min na rowerku i teraz tez właśnie jadę puki mała spi :D a w piątek juz mam wizytę u dietetycznki umowiona :)
 
O martyska widzę ze zapał jest:-). Ja chodzilam kiedyś do dietetyczki i teraz zaczynam z powrotem wracać do przepisów od niej. A ćwiczyć mi się strasznie nie chce ale mam zamiar zapisać się na pilates i jogę.
 
no to dziś pierwszy raz zostałam sama z trójcą....obaczym jak nam pójdzie ....

∆eśli chodzi o odchudzanie to może wątek wspierająco/podpowiadająco/dietowo/ćwiczący stworzymy dla wszystkich chcących pozbyć się dodatkowych kg ....zawsze w kupie raźniej ;)
 
reklama
O martyska widzę ze zapał jest:-). Ja chodzilam kiedyś do dietetyczki i teraz zaczynam z powrotem wracać do przepisów od niej. A ćwiczyć mi się strasznie nie chce ale mam zamiar zapisać się na pilates i jogę.
Jest jest żeby wiedziała .. mam tylko nadzieje że nie minie :) Ja myślałam żeby chodzić na siłownie, ale chyba zrezygnuje będę ćwiczzyć w domu bo nie zawsze będę miała z kim malutką zostawić.. a muszę się wam pochwalić, motywacja jest jeszcze większa bo najprawdopodobniej w październiku przyszłęgo roku weźmiemy ślub! :zawstydzona/y: W tym tygodniu jedziemy się dowiedzieć czy jest wolny termin na tej sali gdzie chcemy impreze.. :))
Jestem za stworzeniem takiego wątku, tylko ja nie telefonie nie potrafię :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry