reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aneta Witaj:)

Pumelova nie ja nie bylam nigdy jakos nie lubie Kato...ale takie jedzenie mhm sprobowalabym :)

Abed, Aha smacznego:))
 
reklama
cześć :)

A ja się wzięłam za odmrażanie lodówki bo od dwóch dni tak nam mroziła że sam lód wyciągaliśmy :/ Oczywiście jak na złość jest ciepło i wszystko mi się porozmraża ale zamrażarka z tego nadmiaru lodu już się nawet nie domykała.

Chyba siarę zobaczyłam jakiś miesiąc temu, taka mała przezroczysta kropelka..hmm

Mnie położna powiedziała, żebym do szkoły rodzenia zadzwoniła miesiąc przed terminem zapisać się, kurcze, dla mnie to pózno, a jak mała zechce przyjść na świat wcześniej to co??

Mnie tez się czasem chce wina :D uwielbiam słodkie, nie ważne czy białe czy czerewone ale słodkie musi być :D
 
Dzień dobry :)
Wczoraj myślałam, że wyjdę z siebie. Jak wróciłam do domu to zobaczyłam, że woda mi się leje po ścianie i z okapu. U sąsiadów z góry, jakaś rura im pękła. Najgorsze, że mam remont kuchni i fuck nowy okap do wymiany i płytki, na świeżo pomalowanym suficie żółta plama, ehhhh:crazy::crazy::crazy:
 
received_396833394019448.jpeg

received_396833314019456.jpeg

received_396833300686124.jpeg

Link do: Wózki Androx - opis, dane techniczne, ceny dla spacerowiczów

Tutaj jest o wózkach tej firmy no i ceny... masakra... zdjęcie zrobione u faceta aby nie pomyśleć że to u mnie taki bałagan ☺
 

Załączniki

  • received_396833394019448.jpeg
    received_396833394019448.jpeg
    252,9 KB · Wyświetleń: 284
  • received_396833314019456.jpeg
    received_396833314019456.jpeg
    254,5 KB · Wyświetleń: 289
  • received_396833300686124.jpeg
    received_396833300686124.jpeg
    287,5 KB · Wyświetleń: 281
Ostatnia edycja:
bulkasia jak mieszkałam jeszcze w bloku na 4 ostatnim piętrze to nasze mieszkanie tak urządziło sąsiadów. Pamiętam, że sąsiadka przyszła i mówi, że im zalewa duży pokój a dopiero co w weekend go remontowali. Ja w tenczas robiłam pranie i wiedziałam, że mi pralka troszkę wylewa ale to dosłownie troszkę , nie tak żeby komuś zalewała mieszkanie. Wchodzę do łazienki a tam powódz! Ale nie od mojej pralki tylko zaczynał się okres jesienny i administracja puszczała już wodę w rurach do ogrzewania i nasza rura w łazience jest tą ostatnią w klatce czyli urywa się w połowie bo już nie ma dalej gdzie iść i z niej tryskała fontanna, nie była zabezpieczona. No ale wyobrażam sobie ich traumę, dopiero co remontujesz a tu taki klops. My nie byliśmy za to odpowiedzialni tylko administracja i w takim przypadku zwracają koszty.
 
aha83 mają teraz jakieś na promocji, białe, całkiem smaczne tylko trochę kwaśne ale mi to nie przeszkadza
bulkasia współczuje :(
Inka fajnie wygląda jak na używany :) w dobrym stanie jest
 
Zobacz załącznik 800008
Zobacz załącznik 800040
Zobacz załącznik 800042
Link do: Wózki Androx - opis, dane techniczne, ceny dla spacerowiczów

Tutaj jest o wózkach tej firmy no i ceny... masakra... zdjęcie zrobione u faceta aby nie pomyśleć że to u mnie taki bałagan ☺
Już wcześniej napisałam że rozgryzłam te ceny- to błąd tłumaczenia strony i mimo że tam są złotówki to to są wartości w hrywnach ukraińskich :) po przeliczeniu wychodzi całkiem "normalna" cena :)
 
reklama
Co do posiadania wczesniej siary, pewnie lepiej miec niz nie miec, ale nie ma to znaczenia na pozniejsza laktacje. Najwazniejsze by ja pobudzac, zeby ssak byl nalezyty. Jak bedzie ssanie to bedzie mleko

Bulkaasia ooo wspolczuje
 
Do góry