reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

do niedawna mała się ruszała bardzo nisko, w szczególności jak siedziałam przed komputerem. Ale teraz bardzo się uaktywnia jak w fotelu siedzę w takiej pozycji pół leżącej to czuję ją wtedy w całym brzuchu:)
 
reklama
Hej piszecie o winogronach, e tam. Ja bym zjadła galaretkę z truskawkami i bitą śmietanką Hmmm....
Jestem już w domu, u lekarza spoko, wszystko ok, mówi serce jak dzwon, waga: 585g, tylko płec niestety nie potwierdzon, bo znowu nieułożone było. Eh... ale i tak jestem happy. :)
IMG_20170324_123143.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170324_123143.jpg
    IMG_20170324_123143.jpg
    861,8 KB · Wyświetleń: 288
Przyszła Mamusia, suuuper :D
Aniek, witaj!
Alex, mój biust też jest napompowany! Mógłby taki już zostać, bo chyba nigdy nie był jędrniejszy niż teraz ;)
Pumelova, mam tak samo z winem! :D też mogę wypić całą butlę wina na jedno posiedzenie, ale potem od razu zasypiam!
Whiskey lubię ze spritem albo colą, ubóstwiam cydr..

Mojego malucha czuję tylko poniżej pępka, zwykle na środku. No może czasem po prawej stronie. Ale nigdy powyżej pępka.

Mój mąż właśnie wyjechał na ponad tydzień.. to pierwszy raz jak zostaje sama będąc w ciąży. Pewnie będę dziś wieczorem ryczeć. Dobrze chociaż, że mam moje futrzaczki..
 
Ostatnia edycja:
U mnie biust tez taki napompowany i również jestem zdania ze mógłby taki zostac[emoji6] teraz wyglada lepiej jak w pierwszej ciazy. mój mąż jak zobaczył któregoś dnia, to stwierdził ze niezła mleczarnia[emoji23] kurcze tez bym zjadła coś dobrego z jakiegoś food trucka... tutaj niestety nawet kebaby i pizza jest ohydna. Jak sama nie ugotuje to nie pojem nic dobrego[emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia W 13 tyg już jest na szkole rodzenia? Wow:D

Przyszła mamusia cieszę się że po wizycie ok:))

Linoone lubię gin z tonikiem ale to tylko na wakacjach:p taki mam zwyczaj :D dasz rade, ja też przytulalam się 2 noce do mojego psa :D

Madziazt domowe burgery też są ekstra :D

Mój mąż wrócił z delegacji i zasnął już - więc wracam do oglądania seriali :D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry!!! Ostatni raz z Lublina.. No chyba że jutro z rana będę miała chwilę by przed wyjazdem do was zajrzeć, ale biorąc pod uwagę pęd w jakim wszystko musimy ogarniać, wątpię w choć chwilę wolnego czasu :) przez najbliższy tydzień na pewno...

Mam nadzieję kochane że wszystko u wszystkich w porządku!!! Ja Przy nadmiarze załatwien zwiazanych z przeprowadzką nie mam nawet czasu żeby wyglądać jak człowiek, nie mówiąc już o zajrzeniu do neta...

Tak więc drogie Krakowianki i wy wszystkie kochane mamusie... Od jutra jesteśmy w Krakowie na osiedlu Oświecenia...

Chyba nigdy nie podejmowalismy decyzji tak szybko i równie szybko wszystkiego nie zalatwialismy.. Wierzę jednak ze będzie to najlepszy krok jaki mogliśmy ostatnimi czasy zrobić :)

Na pewno będę wdzięczna na wszelkie sugestie co do lekarzy szpitali itp... Bom głupia jak but we wszelkich Krakowskich sprawach...

I love you
Do napisania!!!
 
Misia W 13 tyg już jest na szkole rodzenia? Wow:D

Przyszła mamusia cieszę się że po wizycie ok:))

Linoone lubię gin z tonikiem ale to tylko na wakacjach:p taki mam zwyczaj :D dasz rade, ja też przytulalam się 2 noce do mojego psa :D

Madziazt domowe burgery też są ekstra :D

Mój mąż wrócił z delegacji i zasnął już - więc wracam do oglądania seriali :D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak,wiem. Ale po 8 godzinach pracy, ostatnia rzecz jaką mi się chce to gotować. Wczoraj pierogów się narobiłam, bo córka chciała i juz dziś nic mi się nie chce. Może jakiegoś loda sobie chociaż kupię[emoji509]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova gin z tonikiem to ja lubię i to bardzo, z tym ze trzeba uważać bo jest bardzo złudny. Fajnie się pije jak soczek, jeden drink za drugim, ale w pewnym momencie nogi odejmuje i koniec imprezy.
Na szczęście nie mam ochoty na żaden alkohol, sam zapach powoduje u mnie odruch wymiotny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry