reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova, jeszcze w tygodniu, jak chodzę do pracy to nie odczuwam tak bardzo że go nie ma. Ale weekendy to dramat, nie wiem co ze sobą zrobić..

Jeśli chodzi o drinki, to ja jestem fanką white russian. Jest przepyszny, ale też zdradliwy :D a ginu nie znoszę :p wściekłego psa nie piłam
 
reklama
ŻonaGraja cudownie że wszystko się udało:)

Madziazt doskonale Cię rozumiem:) przed L4 gotowałam byle co byle szybko:D ja też już nie mam ochoty;) ale na początku wina mi brakowało bo ja tak wieczorem lampkę lubilam[emoji173]

Kasia831 tak:p jest spoko ale nie jestem fanką wódki

Linoone rozumiem, w weekend byłoby ciezko. Też by mi było smutno. Ale nie jesteś sama!:)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ŻonaGraja, powodzenia!

White russian to wódka, kahlua (likier kawowy) i śmietanka. Jest słodki i przepyszny :D

Ahh, lampki wina na kanapie wieczorem też mi na początku brakowało. To był mój mały rytuał. Uwielbiam pić wino z wielkiego kieliszka. Ale zanim ponownie to zrobię to trochę czasu minie.. ;)
 
Hej wieczorową porą... ja znów piekę placek na weekend tym razem maslankowy z truskawkami. Zamarynowalam też pierś z kurczaka w maślance na obiad. Mamy jutro gości i rozmyślam żeby zrobić 1 grilla w sezonie. Dziś było pięknie i dokonczylam zagrabiac ogródek. A teraz leżę bo kręgosłup daje o sobie znać.
Ja od wczoraj czuję ruchy w różnych miejscach, już nie poniżej pępka.
Dzidziol musiał się okręcić.
 
ŻonaGraja powodzenia ! :) super

Paninka ja upieklam placek jogurtowy ;) łatwy, szybki i smaczny bo juz jem ;)

Pumelova mój też jak szybko zasypia włączam serial, teraz oglądam orange is the new black, polecam :)

Miłego wieczoru :)
 
Kurcze wy tak o wypiekach a ja nie mogę ;( nawet jakoś tak nie przepadam za ciastami, wolę czekoladę ale jak nie można to się podświadomie chce.
Melduje że pomalowane i posprzątane już. Jutro tylko okno i zawiesić firanki bo za ciemno już było. No i trzeba posprzątać resztę domu. Czyli sobota będzie jak to sobota-dzień sprzątania.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy tu o piciu:-p Ja potrafiłam bardzo dużo wypić, ale za dużo i zbyt wiele złych rzeczy aby tym się chwalić. Czasem mam ochotę iść na taką imprezę porządną i się sponiewierać, ale na szczęście ta chęć po chwili mija;-) ;)
Ja szkołę rodzenia ogarnę w maju i już nie będę musiała się nikogo prosić aby mnie zawiózł czy pożyczył samochód , tylko szkoda że mąż nie będzie tam ze mną, z synem będzie musiał zostać.
A propos syn mi tak dał popalić dzisiaj, że nie ogarniam czemu tak chciałam drugiego boba ehhh . No nic. Pogoda się poprawiła więc mam nadzieję, że weekend w większości na dworzu spędzimy.
Laysy bym zjadła ymmmm :blink:
 
reklama
Alex co do biustu to chyba większość by tak chciala-jak na pewno :D

Aniek42 witaj :)

Przyszła Mamusia ale piękne ujęcie zrobil:) i sporo już wazy- stawiam na chłopaka a kiedy teraz wizytujesz?

ZonoGraja powodzenia-niech wam w nowym gniazdku się dobrze zyje:)

Panika też u mnie w domu planują grila a z pewnością miało być ognisko z kiełbaskami-okaże się jutro:)

Piszecie o alko-ja to słodkie wino nalewki domowej roboty i likiery:D
Jak zaszłam w ciąże to wszyscy w koło (jeszcze nie wiedząc o moim stanie) dawali mi je, a ja na detoksie;)
Miłego wieczoru i przespanej nocy
 
Do góry