reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Inka ważne ze Wam się wózek podoba cena dobra bo wygląda jjak nowy :)

Ja właśnie wypiłam koktajl jarmuz, jabłko, pomarańcza :) to na wieczór kupie winogron bo ostatnio był ale kwasny może dzisiaj lepszy będzie.

Aniek42 witaj :)

Pumelova nie byłam nigdy na tym jedzeniu, w Tychach juz tez było to w tamtym roku ale akurat byłam na wakacjach teraz tez ma być coś mi miglo na Facebooku wiec może się wybierzemy :) coś dobrego takiego innego można tam zjeść ?

Miłego dnia :)
 
reklama
Aniek42 witaj!:) kiedy masz termin? Skąd jesteś?

W Kauflandzie są też winogrona w promocji jak coś:p

Maziajka nie wiem czy są w Tychach ale byłam kiedyś w Pszczynie na food truckach też:D polecam skus sie kiedys:) pomijając burgery to są tam dobre langosze [emoji16][emoji16]

Kasia831 też uwielbiam wino[emoji173] wódka mnie zawsze wpuszcza w maliny więc od dłuższego czasu jestem wierna winom:D ja mam szkole w maju:p

Bulkaasia oj wspolczuje:////

Inka super super wygląda prawie jak nowy:)

Ewella ja jestem fanką miecha więc jem tam burgery :D ale są też jakieś greckie rzeczy, węgierskie, pierożki chińskie?, zależy co przyjedzie. Jakieś słodkie kebaby, owoce w czekoladzie, kurczaczki, frytki belgijskie.. Nie orientuje się jakoś mega bo ja tam jem zawsze to samo. Mają fanpage na fb sk food truck :)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
pumelova mnie właśnie wino wpuszcza w maliny a przy wódce się trzymam :D Dlatego jak piję wino to sączę nawet ze dwie godziny lampkę bo inaczej zaliczam zgon :D
 
Cieniasy :) ja mam łeb jak skala. Dopiero jak wymieszam wino, wódka, piwo i napale się do tego to mam zgon. Zazwyczaj to właśnie papieros mnie dobija. Hehe ale teraz od października nic i dopóki będę karmić też nic. I wiecie wcale mi nie brakuje. Myślałam że z papierosem będzie ciężko a tu przeszło to zupełnie naturalnie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ok poczytam, może się wybierzemy do Katowic zobaczę co mój na to ;)

Ja wódki nieee, wino rzadko a jak już mogę wybrać to whisky Lubie :)
 
Kasia831 ah to ja mogę butelkę wypić i ewentualnie zasnę jak menel, aczkolwiek trzeba będzie od nowa wypracować te umiejętności:D.

Misia noo to mi się podoba, moje koleżanki mają słabe głowy i nigdy nie mam się z kim napić. Spijemy się kiedyś na forum za parę lat haha

Ewella polecam :) A whisky nie lubię:p

Miłego piateczku!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek42 witaj!:) kiedy masz termin? Skąd jesteś?

W Kauflandzie są też winogrona w promocji jak coś:p

Maziajka nie wiem czy są w Tychach ale byłam kiedyś w Pszczynie na food truckach też:D polecam skus sie kiedys:) pomijając burgery to są tam dobre langosze [emoji16][emoji16]

Kasia831 też uwielbiam wino[emoji173] wódka mnie zawsze wpuszcza w maliny więc od dłuższego czasu jestem wierna winom:D ja mam szkole w maju:p

Bulkaasia oj wspolczuje:////

Inka super super wygląda prawie jak nowy:)

Ewella ja jestem fanką miecha więc jem tam burgery :D ale są też jakieś greckie rzeczy, węgierskie, pierożki chińskie?, zależy co przyjedzie. Jakieś słodkie kebaby, owoce w czekoladzie, kurczaczki, frytki belgijskie.. Nie orientuje się jakoś mega bo ja tam jem zawsze to samo. Mają fanpage na fb sk food truck :)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiecie że są już grudniowki na forum :) to mi dało do myślenia, że już niedługo.
Leżę sobie właśnie i synuś daje popis, czuję judoke, chyba jakieś przewroty robi :)
Tata kończy malować i zaraz zacznie się sprzątanie. Wypisałam sobie co muszę zrobić zanim kupimy szafki dla dzidzia. Może w przyszłym tygodniu się wyrobię, póki męża jeszcze nie będzie.
No i dzwoniłam w sprawie szkoły rodzenia. Na najblizszy turnus miejsc już nie ma, ale mam zadzwonić we wtorek bo może kogoś przełoza na później bo jest kobietka w 13, 16 i 18 tygodniu. I kilka jeszcze osób nie potwierdziło.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie :)

U nas piękna wiosna za oknem..dziś 15 stopni..oby już tak zostało..
Na obiad były dziś młode, pieczone ziemniaczki i kotleciki z łososia z sałatką..

U mnie siara jeszcze nie leci..ale biust wygląda jak napąpowany ;) mógłby już taki zostać ;)

Młodą też czuje różnie..czasem nisko a czasem trochę nad pepkiem..

Życzę wszystkim miłego dnia ;)


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry