reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aniek witaj [emoji5]

Bulkaasia wspolczuje [emoji17]

Inka super wozek,wyglada swietnie prawie jak nowy [emoji5]

Zonograja powodzenia.

Paninka marzy mi sie grill ale pogoda u mnie okropna. Ciagle pada..


 
reklama
ŻonaGraja, powodzenia!

White russian to wódka, kahlua (likier kawowy) i śmietanka. Jest słodki i przepyszny :D

Ahh, lampki wina na kanapie wieczorem też mi na początku brakowało. To był mój mały rytuał. Uwielbiam pić wino z wielkiego kieliszka. Ale zanim ponownie to zrobię to trochę czasu minie.. ;)

Nie wiem czy oglądałas może taki serial był Cougar Town z Courtney Cox. W tym serialu codziennie pily z koleżankami wino, miały takie kieliszki co mieściły pół bultelki wina. Na imprezy natomiast albo jak miały wielkiego dola były kieliszki, które mieściły cała butelkę wina- to tak apropos tego wielkiego kieliszka[emoji485][emoji6]
Ja natomiast bardzo piwo lubie- lubelska perłę[emoji4]
Zjadłam loda z McDonalda z karmelem i teraz mi niedobrze i gardło mnie boli[emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Anita7891 następna wizyta dopiero 24 kwiecień, ale przed świętami wybieramy się z mężem na USG4D żeby mieć film na pamiątkę to może wtedy się dowiemy. :) W przyszłym tygodniu dzwonię się umówić.
A większy rzeczywiście jest, bo wymiarami o tydzień wyprzedza termin.
 
Dziękuję za miłe powitanie.
Inka super wózek, my właśnie też w tym tygodniu kupiliśmy wózek, nic więcej na razie dla dzidzi nie mam.
Pumelova termin na 21 lipiec, ale powiedział lekarz, że może być wcześniej, dzidzia szybko rośnie, jest o 2 tygodnie większa. Jestem z Pszczyny (śląsk), blisko Tychów.
To moja 3 ciąża i oczekujemy Majeczki. Wcześniej były chłopaki.:)
 
Obudzil mnie przed chwila skurcz w lydce, lyknelam magnez i z powrotem do lozka, ale juz pewnie nie zasne:)
Musze pozapisywac tytuly tych seriali o ktorych piszecie:)
Udanej soboty Dziewczyny! Dzis ma byc ladna pogoda (przynajmniej u mnie):)
 
Dziękuję za miłe powitanie.
Inka super wózek, my właśnie też w tym tygodniu kupiliśmy wózek, nic więcej na razie dla dzidzi nie mam.
Pumelova termin na 21 lipiec, ale powiedział lekarz, że może być wcześniej, dzidzia szybko rośnie, jest o 2 tygodnie większa. Jestem z Pszczyny (śląsk), blisko Tychów.
To moja 3 ciąża i oczekujemy Majeczki. Wcześniej były chłopaki.:)
Oo super:) ja jestem z Mysłowic, ewella90 i maziajka są z Tychów [emoji14] jeszcze Megan jest z Katowic.

Jaki wózek wybraliście?:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak więc drogie Krakowianki i wy wszystkie kochane mamusie... Od jutra jesteśmy w Krakowie na osiedlu Oświecenia...
Haha jak zwykle druga strona Krakowa względem mnie xD dlaczego wszyscy tak uciekają z południa:p niemniej jakbyś się czuła samotna to jak kojarzę tramwaj 9 mi tam jedzie to możemy się umówić :)
 
reklama
Słoneczne dzień dobry[emoji4]

Aniek42 serdecznie witamy:-)

Inka, wózek w super stanie, zrobiłaś dobry interes[emoji106]

Przyszła Mamusia, świetne ujęcie, rośnie Maleństwo[emoji4]

ŻonaGraja, udanego startu w nowym miejscu[emoji106][emoji106][emoji106]

Misia, szybkiego ogarnięcia rozgardiaszu po remoncie[emoji123]
Pochwal się efektami remontu[emoji5]

Marzy mi się czasami ukochane Malibu z sokiem ananasowym[emoji16] Słodkie, nie czuć alkoholu i ani się obejrzysz a tu butelka pusta[emoji23]
Mała kopie zazwyczaj z prawej strony po skosie między pępkiem a miednicą.
Jak pisałyście o siarze to zauważyłam jedna maleńką kropelkę, lekko mętny płyn.
Ja już nie chce większych piersi, przed ciążą miałam spory biust a teraz to już niech nie rośnie, musiałam kupić nowy stanik miesiąc temu bo w poprzednich robią mi się z przodu "pośladki niemowlaka"[emoji23][emoji23]
Sezon grillowy zaczynamy jutro, marzę o kiełbasce i piersi z grilla[emoji7][emoji7]
Tak pisałyście o ciastach, że zaraz będę szukać jakiegoś pomysłu na lekkie ciasto, forum to niewyczerpane źródło informacji co bym zjadła nie wiedząc że miałam na to ochotę [emoji6]
Zaraz wstaje, nakarmię kotełki, ogarnę siebie i zmykam do pracy[emoji6]
Jestem już przestawiona na czas letni, bo kto przy zdrowych zmyslach budzi się o 5 rano zamiast 6.45[emoji12][emoji12]
Po pracy jadę do Gdańska na małe dzidziutkowe zakupy[emoji16]

Jak komuś brakuje słońca to zapraszam na Kaszuby, mamy pod dostatkiem od kilku dni[emoji5][emoji5]

Miłego dnia[emoji8]


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry