reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol a dawno się zapisywalas? Bo ja w styczniu gdzieś może dlatego dostałam. Hmm ja mam suchutko od 2 tyg ale ja mam już dziś równo 8 tyg więc może i będzie okres. Żołądek mnie tak ssie ciągle jak przed.

Chybra moja różnie raz podnosi raz nie, a jak leży na płaskim to od razu zasypia więc trudno powiedzieć haha nie porównuje jej bo bym zwariowala - fizjo ja ogląda to przynajmniej ma kontrolę;-)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova wlasnie na chrzciny. U mnie ma sklepow z sukienkami do karmienia a z takich zwyklych nie znalazlam. Bo tez chce dopasowana. I jak mi juz puscila w biuscie to na brzuchu wor.
Chyba kupie koszule i jakies spodnie.
Mi w restauracji wlasciciele daja parawan zebym mogla spokojnie karmic [emoji18]
Ja sie zapisywalam w kwietniu i tez dostalam.
A z pzu masz paczke?
 
Liluli Powodzenia na szczepieniu :) my za tydzień

Aniek42 najważniejsze że nic poważnego małej nie jest ... eh te kolki...

pumelova ty już płaski brzuch masz :) zazdroszcze :) mi jeszcze daleko i na chrzciny będe go ukrywać ;) co do okresu to różnie jest, możesz już dostać ... mi też się syfy robią przed okresem i aktualnie mi się porobiły ... dziś wizyta u gina to zobaczymy co i jak ;)

Emol karmienie nawet intensywne nie chroni przed okresem ;) może to okres

ja was czytam ale nie mam czasu odpisywać :( mały karmi się z płaczem, później też marudny... eh... czekam kiedy się poprawi :) ale z pozytywnych rzeczy to zaczął się uśmiechać :D chyba jeszcze nie świadomie ale zawsze miło :)
 
Mała urosła już 5 cm, i przez 5 dni przybrała 200 g :D dobrze że mamy podgląd wagi bo tak dopiero za około 3 tyg bym wiedziała. Mleko mamusi tresciwe :) szkoda tylko że mnie strasznie ssie na słodkie.
Ja kapie się w wannie sporadycznie, przeważnie tylko do dokladniejszej depilacji ale szczerze dziś posiedzialam 5 min bo zawsze jak idę pod prysznic bądź wejdę do wanny załącza się syrena :D

Okres ostatnio dostałam jakoś w 7/8 mies. po porodzie ale był tak intensywny ze musiałam być na tamponie i podpasce.
Ale możliwe ze bedzie szybciej...

U nas też zimno, dziś przyjezdza siora z chłopakami to młodzież będzie miała towarzystwo, ja zobowiazalam się zrobić gofry :)
 
Chybra - moja na brzuszku też słabsza (brak ćwiczeń swoje robi), a i starsza jest od Leosia. Także nie jesteście sami.


Paninka - pięknie Ci Pola rośnie [emoji3]. Brawo!!!

Pumelova, Emol, Paninka - ja tez intensywnie karmilam, i okres dostałam 15 m-cy po porodzie. Wkurzające było to czekanie i niepewność kiedy mnie zaskoczy.


Misia - tak u nas wygląda rączka poszczepienna
1503395357984.jpg
 

Załączniki

  • 1503395357984.jpg
    1503395357984.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 336
Aga km no najbardziej optymalnie to chyba pół roku przerwy. Bo tak późno to zła ale wcześnie też nie dobrze. Mały jeszcze nie jest regularny ze spaniem i karmieniem a tu kuzwa musisz podpaski zmieniać ;( wisi na cycku bo jeszcze w 10-15 min się nie najada. Eh Artur ciągnie cycka już 1,5h i nie mogę go odstawić bo marudzil. Zaraz to chyba smokiem oszukam i pojedziemy do tesciowej.

My też długi czas mieliśmy taką rączkę, pęknie i będzie strupek.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli z pzu? Nie dostałam! Co tam daja?:-)
U mnie jest tylko happymum ale tam jak jest coś do karmienia to też jest ciazowe więc luzne. Chyba, muszę sprawdzic.
Zagadam o parawan!

Abed generalnie ja nigdy nie miałam płaskiego brzucha bo leń jestem, ale teraz jest bardziej płaski niż kiedykolwiek :D
Jakby mi się robiły syfy to ok ale mezowi się robią:D
Super że się usmiecha! To wszystko wynagradza [emoji173] chodzbym nie spala cała noc to wystarczy że się uśmiechnie i jestem szczesliwa[emoji173]
Moja też dziś coś placzliwa od 11 marudzi, przy piersi placze, mam nadzieję że padnie zaraz bo bym się zdrzemnela.

Aga.km u nas rączka też tak wygladala. Już jest praktycznie zagojone.
Jak się zabezpieczalas jak nie miałaś okresu? Bo to takie igranie z ogniem;/ chciałabym nie mieć okresu ale musimy się zabezpieczac:D zobaczę co mi gin powie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja też marudna, mój R mówi żebym się kladła razem z nia jak idzie spać ale w takie dni jak dzisiaj ona drzemie po 15 min a później płacz i tylko cyc ją uspokaja, noc też kolejna ciężka...piję właśnie kawę a jak się obudzi to poczestuję ją mm.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol mi ostatnio lekarz sprawdzał że pęcherzyków nie ma i że endometrium cieniutkie, tzn ze karmienie działa antykoncepcyjne, ale polecił uważać bo nie wiadomo kiedy przestanie. Liczę na jeszcze parę miesięcy bez @.
Chybra nie martw się Leos jest malutki, zaraz na pewno ogarnie to kręcenie główka.
Liluli ja będę szukać czegoś z suwakiem :) albo sukienkę, albo bluzkę, ale to jeszcze są miesiąc :)
Paninka pięknie Ci rośnie.
Aga_k_m o to u nas wyglądało identycznie. Dziś lub jutro powinno peknac, ja nawet nie zauważyłam kiedy. Potem szybko się goi. Jak tam buźka Kalinki? Jakaś poprawa?
Właśnie dlaczego sukienki do karmienia są ciążowe, bez sensu.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry