reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jakkolwiek wygląda mój harmonogram to też karmię na żądanie. Wiadomo że jak chce jeść szybciej to przesuwam ćwiczenia tak żeby głodna nie leżała;-) ale dostosowala sie, te godziny jej pasują, a jak potrzebuje więcej to przecież jej nie zabronie:D

OLA w no u mnie pediatra podejrzewa alergię - stąd były problemy z brzuszkiem i stąd moja dieta. Może to mleko jak już się przyzwyczai - pomoze?

Emol ale.kapa:/ współczuję mamie.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova moze tak. Z tymże ono jest hipoalergiczne, ale zawiera laktoze, tylko bardziej rozbita. Ale moze to nadal za mało i potrzeba jednak na jakis czas bez laktozy. Nie wiem No zobaczymy. Na razie zobaczymy jaka kupa bedzie jutro ;p i umowie nas w tygodniu znowu do tej babki z naszymi obserwacjami. Bo tak naprawde powiedziała, ze 2-3 dni wystarvza


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurcze a ja super czułam się w ciąż. Po porodzie nawet mi brakowało tego, coś się skończyło.

Monti my rozdzielamy szczepionki tak: 6w1 i rotawirusy na jednej wizycie a za dwa tygodnie pneumokoki.

Niestety dołączam do grona tych z okresem [emoji27]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith Ola w sorki ale cieszę się że nie jestem sama. Ile tyg+dni po porodzie dostalyscie? Ja dzień przed 6 tygodniami skonczonymi.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol my w sobote kończymy 7 tygodni. A dostałam dzis. Wczoraj mnie bolała głowa, nie wiedziałam czemu. Juz wiem ;)
Ale dosc skąpy :D i w zasadzie nie boli brzuch, co dziwne. Zobaczymy jak jutro bedzie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To ja pod koniec 5 tyg dostałam... u mnie niby skały, dużo nie leci ale już 5 dzień

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova u mnie kp + mm ale jak się karmi dużo bo sie ma czym to sie nie ma czym przejmować (zazwyczaj [emoji6] ) więc spokojnie

Ten Designated survivor dość osobliwy, czego to amerykanie nie wymyślą [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Monti pneumokoki dwa tygodnie później.
Emol podróż z przygodami, długo mama nie zapomni.
Judith współczuję @ ale to szybko idzie.
Odebrałam wyniki. Grzesia już trochę lepsze ale i tak poniżej norm. Albo on albo ja dostaniemy może jakieś suplementy. Zobaczymy. Moje super tsh w dolnej granicy więc odstawiam euthyrox. No i cukier na czczo - 94, a po 2 h po glukozie 75g - 90 :)
Byłam na mieście z koleżankami a Grześ zostal z dziadkami, zostawiłam mleko na w razie czego. Ale przespal im 3 godziny :) no ale żeby za dobrze nie było to jak wróciłam to tata mi mówi że ma biegunkę i stan podgoraczkowy :/więc teraz drżeć będę o Tulisia.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry